Forum@TeretanaNet

Bodybuilding & Fitness Portal
It is currently Sat Apr 19, 2014 1:56 pm

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 267 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Next
Author Message
 Post subject: Re: zeleni caj
PostPosted: Wed Feb 27, 2008 1:56 pm 

Pergam_X wrote:
Gde kupujete zeleni caj?

Zeleni cajevi u kesicama iz prodavnice nisu ni z od zelenog caja. Sanse su da samim tim necete dobiti ni e od efekata koje zeleni caj ima na organizam. Dao sam si zadatak u toku sledece nedelje da obidjem sve Beogradske zdrave hrane i najdem odgovarajuci zeleni caj. Svugde se preporucuje japanska sencha, kao najbolji...pa cu pokusati da ga nadjem.
Internet je pun info-a o zelenom caju, od informacija kako da ga spremite do toga koji da kupite...
Ako ne uspem da nadjem neki odgovarajuci zeleni caj ovde, narucicu sa interneta, jer je povoljnije, a i sigurnije...(bolje kupiti zeleni caj od specijalizovanog prodavca zelenih cajeva nego od coveka koji drzi zdravu hranu i ima 143kg-a i nije zdrav ni u najavi)

vrlo koristan link je:
http://www.o-cha.com/green-tea-basics.htm

pa...gde nabavljate svoj zeleni caj i koliko ga placate?

pa jel si bio u biljnoj ljekarni mozda? ili obicnoj?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Feb 27, 2008 5:49 pm 
Moderator

Irac wrote:
braids ne znam jesi probao ovaj...
http://www.franja.hr/eng/images/picture ... en-tea.gif
definitivno najači, pijem zeleni čaj 2 puta dnevno, probao sam sve i svašta, ali ništa se ne može mjeriti sa ovim engleskim :)

nisam probao taj,ali imati cu na umu ako mi doleti pod ruku :wink:

sarah kupio sam pai mu than i nije bas 24 kn 100grama... duplo vise kosta,49kn 100g :? . uzeo sam pedeset i upravo idem degustirati 8) pa javim kakav je .zena u prodavaonici me zivcano pokusavala nagovoriti da uzmem neki zeleni caj s aromom ,kao da se naviknem na okus...valjda misli da pijem caj sa secerom i pola kile meda pa ce mi biti prejak ili stovec...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Feb 27, 2008 5:57 pm 
anti-UEFA

MARKONI wrote:
Pergam X jesi li nasao u BG zeleni caj ?

http://www.kucacaja.co.yu/kucacaja.php

Odvratno su skupi :x
Ali, sasvim sigurno cu ici pazariti nesto odavde...Jer, ako vec kupujem zeleni caj, onda daj da makar kupim pravi...

Hajde cajopije, jel imate neku preporuku za neki od cajeva sa ovog linka:
http://www.kucacaja.co.yu/prodavnica.php?btnPrikazi=1

TRAZIM KLIJENTE! Rezultati zagarantovani.
Najpovoljnije na prostorima ex-yu. Javiti se na PM ili mail iz profila.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Mar 16, 2008 1:28 am 

u Splitu sam uzeo nekoliko vrsta zelenog caja, i jednu vecer sam napravio caj, ono na sedamdeset stupnjeva voda, pa se lisce potopi u onu metalnu cjediljku, i onda sam to popio -bilo je oko 21 sat, i ljudi nisan moga spavat koliko je to bilo jako. To mi se nije prije dogdalo kada bi popio caj iz vrecice. Uzeo sam i neki bjeli caj koji je kao najbolji antioksidans, uglavnom u cajani me oderalo za 200 kuna, ali se nadam da je vridilo

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Mar 16, 2008 1:36 pm 
Pjesnicka dusa

Ja pijem cajeve, ali ne radi razloga kojeg vecina ovdje pije. Ja ih pijem prvenstveno jer u njima uzivam :D
Znaci, u okusu, u ponekom keksu uz to i ponekad malo mlijeka :)

Inace, u cemu je stvar. Kad uzmete cajeve u cajotekama, onda uzimate lisce, cvjetove, korijen, sto vec, a kad uzmete caj iz vrecice onda uzimate sve i svasta, smrvljeno. Najnekvalitetniji dio stabljike ide u filter - vrecicu.

Inace preferiram crne cajeve. Earl Grey :victory:

In view a humble vaudevillian veteran casts vicariously as both as victim and villain by the vicissitudes of fate. This visage no mere veneer of vanity is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Mar 16, 2008 7:45 pm 

Sta kazete na onaj Nativa zeleni caj od Raucha, smece ili moze proc?
Probao sam ga i dobar je kao sok a i moze se nosit negdje na put ili kad se negdje ide.
Sastojci:
otopina zelenog caja,vocni secer,koncentrirani sok limuna, aroma, sladila:acesulfam K, Aspartam. sadrzi phenialanin, ekstrakt caja min. 1.5g/lit,suha tvar max 5.5%

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Mar 17, 2008 11:40 am 

ZMASTER wrote
Quote:
Inace preferiram crne cajeve. Earl Grey

Earl Grey, hot. 8)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Mar 17, 2008 11:49 am 
Pjesnicka dusa

Mr. Dopaminsky wrote:
ZMASTER wrote
Quote:

Earl Grey, hot. 8)

Probao sam i Lady Grey, to je zeleni caj sa dodatkom ulja bergamota poput earl greya, ali je zamjetno lakse.
Inace, bas sam nedavno potrosio caj od valerijana, i moram priznat, stvar lijepo opusta.

In view a humble vaudevillian veteran casts vicariously as both as victim and villain by the vicissitudes of fate. This visage no mere veneer of vanity is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Mar 17, 2008 12:01 pm 

ZMASTER wrote:
Mr. Dopaminsky wrote:
ZMASTER wrote
Quote:

Earl Grey, hot. 8)

Probao sam i Lady Grey, to je zeleni caj sa dodatkom ulja bergamota poput earl greya, ali je zamjetno lakse.
Inace, bas sam nedavno potrosio caj od valerijana, i moram priznat, stvar lijepo opusta.

Odlicna ideja, probati cu valerijanu, ima hm, recimo zanimljiva svojstva.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Mar 17, 2008 12:34 pm 
Mlada nada

ZMASTER wrote:
Mr. Dopaminsky wrote:
ZMASTER wrote
Quote:

Earl Grey, hot. 8)

Gdje ih kupujes u Splitu? Bas me zanim koliko meda natrpas unutra :twisted:

:lol:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Mar 17, 2008 12:37 pm 
Pjesnicka dusa

rambo92 wrote:
ZMASTER wrote:
Mr. Dopaminsky wrote:
ZMASTER wrote
Quote:

Earl Grey, hot. 8)

Gdje ih kupujes u Splitu? Bas me zanim koliko meda natrpas unutra :twisted:

Imas neke Twinningsove u kavani na parkiralistu na vrh plinarske, i u Bosanskoj, u prolazu povise zidovskog i ispod onog kao pizza cuta koji ima dobre mijesane :twisted: :twisted:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Mar 17, 2008 2:44 pm 

Sto se zagreba tice: u Lovackom rogu,Kuca Zelenog Caja. Raj za svakog cajoljupca..

Inace kupujem samo twinings u paketima: brasilian baya i earl grey naravno..

A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, con a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyse a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.

Image

Tajnik LH Teama

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Mar 20, 2008 12:41 am 

Moram reći da povremeno pijem zeleni čaj ali u filter vrećicama i stvarno ima drukčiji efekt od ostalih čajeva, tj. opušta, pa me zanima ako neko zna ako u okolici Pule ili Poreča ima koja trgovina koja prodaje čajeve u listićima?!
Jer vidim da svi govore da ti čajevi u vrećicama su najlošije kvalitete, pa bi volio probat nešto kvalitetno.
:)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Mar 20, 2008 12:44 am 

probajte uzet caj osam blaga šaolina, tkav miris... nešto prehebeno :D inače, iz višlje preporučene kuće zelenog čaja

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Mar 25, 2008 8:11 pm 

Jel dobro uzimati zeleni caj prije treniga...posto ima dosta kofeina u sebi????

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 267 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]