Jump to content

Photo
- - - - -

Koji pivski kvasac !

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Buki

Buki

Zakon!

• Member
  • 1775 posts
  • LocationIndependent Serbia

Posted 06 May 2005 - 08:33 AM

Naime cuo sam da od pivskog kvasca raste mis. masa pa pitam da li je istina jer mislim kupiti tablete istog u apoteci. Nasao sam 500 tableta za 450dinara u obliznjj apoteci e sad ne znam koliko je to mg. Koliko bi trebalo dbevno da se uzima za efekte neke. Aje, molim za pomoc.... I da li moze masa od njega da se nabaci a ne salo !!! HVALA UNAPRED>

#2 PoZeR

PoZeR
  • Member
  • 92 posts
  • LocationMunZe

Posted 06 May 2005 - 01:16 PM

Kakve crne tablete?! On je dobar zbog B-kompleksa i visokog proteinskog sadrzaja! A u tabletama toga ima koliko i u hemijskoj olovci srednje velicine! Uzmi neki u prahu (obicni pivarski ili Belvit-S) i cepaj 20-30gr dnevno. Ja sam ga uzimao (obe vrste) na pocetku, i mislim da nije los. Cosmo je valjda skoro probao sa Belvitom pa ti moze preneti neka svezija iskustva. Sto se sala tice, ono moze nastati kada unosimo jako puno vitamina B grupe zbog toga sto oni poboljsavaju iskoristivost hrane. Ako jedes cisto, ne bi trebao da imas taj problem.

#3 omnik

omnik
  • Member
  • 624 posts
  • LocationBeograd

Posted 06 May 2005 - 01:37 PM

Ja sam taj prah jednom probao i nikad vise. Kao da mi je macka crknula u utrobi :)
I ain't a killer but don't push me! Revenge is like the sweetest joy next to gettin pussy!

#4 Highlander

Highlander

Montenegro

• Member
  • 2781 posts
  • LocationMontenegro

Posted 06 May 2005 - 02:51 PM

Da.... mislim da truli tepisi sa malo cebadi, ili itisona ima bolji ukus... Jednom jednu kasiku, i nikad vise...
Yamahirija

#5 UrosWasHere

UrosWasHere
  • Member
  • 257 posts
  • LocationCalifornia

Posted 06 May 2005 - 06:54 PM

Ok ukus je krs, ali da li ima nekakvog efekta ili jedini efekat kisela faca posle svake kasike?

#6 Buki

Buki

Zakon!

• Member
  • 1775 posts
  • LocationIndependent Serbia

Posted 06 May 2005 - 07:32 PM

Ovaj u tabletama kosta 450din, oko 5 evra, ima 500 tableta, na netu sam citao da se uzima oko 8 tableta dnevno. A nasao sam i neku u Maxi diskontu, za 70kinte 200grama i on je od proizvodjaca BIP !!! Kakav je taj BIP-ov, jer valja nesto, i da li je gorak, pise da se pije do 2 supene kasike dnevno. Pisite, i da li moze da se nabaci mis. masa ako se doda (plus jaka proteinska ishrana)... HELP :)

#7 sasacg

sasacg
  • Member
  • 95 posts
  • LocationSCG

Posted 06 May 2005 - 11:30 PM

ja sam pio taj BIP-ov pivski koji pominjes i tacno je da je ukus shit ali samo dok se ne naviknes(posle ne mozes bez njega :-)))dobra je stvar-sadrzi dosta UH i proteina,naravno tu je i B komplex.sve u semu vredi ga uzeti.e da,extra povecava apetit sto nikako ne moze da skodi.i uzmi vise nego sto je tamo preporuceno

#8 sasacg

sasacg
  • Member
  • 95 posts
  • LocationSCG

Posted 06 May 2005 - 11:34 PM

nemoj ni slucajno da ti padne na pamet da pijes sa vodom,povratices garant.uzmi ga sa jogurtom

#9 UrosWasHere

UrosWasHere
  • Member
  • 257 posts
  • LocationCalifornia

Posted 07 May 2005 - 10:07 AM

Sa cim si ga jos pio ako ti jogurt nije pri ruci?

#10 sasacg

sasacg
  • Member
  • 95 posts
  • LocationSCG

Posted 07 May 2005 - 11:33 AM

trudio sam se da mi jogurt bude pri ruci stalno,to i tebi predlazem :D

#11 interceptor

interceptor
  • Member
  • 932 posts
  • LocationIstra

Posted 07 May 2005 - 04:32 PM

nemoj ni slucajno da ti padne na pamet da pijes sa vodom,povratices garant.uzmi ga sa jogurtom

Meni je malo falilo da se ne ispovracam :mrgreen: a sad sam se s vremenom naviknuo i bez frke ih izmjesam zajedno s whey-om i glutaminom... u vodi naravno :D
Ovaj....da...Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users