Jump to content

Photo
- - - - -

Podocnjaci?

• Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Arnye

Arnye
  • Member
  • 138 posts
  • LocationNa razeru

Posted 02 December 2007 - 11:21 AM

kako se rijesavat podocnjaka,neki kazu neispavanost ovo ono,ali ja kako god sapvao uvijek su tu...
amoksicilin

#2 Shaggy

Shaggy
  • Member
  • 1977 posts
  • LocationZagreb

Posted 02 December 2007 - 11:28 AM

probusi ih ! o0
Baby don't cry, I hope you got your head up, Even when the road is hard, Never give up...

#3 Squat

Squat
  • Member
  • 405 posts
  • LocationVinkovci; Apello.

Posted 02 December 2007 - 12:01 PM

umor nakon radnog dana + neispavanost = podočnjaci sinoć sam se vratio iz grada oko pola pet, legao spavat u petnaest do pet, zaspao u pet, spavao svega tri sata, probudih se, odem do ogledala, ono 2 ogromna jastuka na donjem kapku, super mi je pritiskati ih, osjećaj kao kad diraš sikicu. :thumbno: :sadbye: :)
PUMP - better feeling than sex!
Cuming in the Gym...

#4 mrki_tua

mrki_tua
  • Member
  • 375 posts
  • LocationSplit

Posted 02 December 2007 - 02:56 PM

kako se rijesavat podocnjaka,neki kazu neispavanost ovo ono,ali ja kako god sapvao uvijek su tu...

a isuse neispavanost i točka, svati to uostalom ja ih volim to znači da je trening jak kad spavam 10h ko beba :)

#5 Jack.S

Jack.S

Opasna

• Member
  • 2023 posts
  • LocationZgb: Omega- Jump

Posted 02 December 2007 - 03:06 PM

vaticu natopljenu u ohlađeni čaj od kamilice, pa tako malo "odmarat" s tim na očima..
Shoes are boring. Wear sneakers.
dijavlgb5.gif

#6 Phnx

Phnx

Ex-kosarkas

• Member
  • 2428 posts
  • LocationZagreb

Posted 02 December 2007 - 03:19 PM

Ma koliko spavao, uvijek imam podocnjake, manje ili vece.. Oni su mi sastavni dio imidza.. :)
BALKAN MUSCLE TEAM

There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs

Samo LAJTVEJT...

#7 MeAt

MeAt
  • Member
  • 1143 posts

Posted 02 December 2007 - 03:21 PM

Ja nemam podocanjake, ali mi cesto oci "upadnu" dakle obrnuto od onog kad nateknu podocnjaci, malo mi poplavi ispod i zacrvenu mi se oci... Mozda to mogu prepisat pretreniranosti i prehrani koju forsiram... :roll: Uglavnom...nije dobro! :evil:
Is It Progression If A Cannibal Uses A Fork?

#8 rs

rs
  • Member
  • 258 posts
  • LocationU ormaru

Posted 02 December 2007 - 05:01 PM

kakvi su ti bubrezi? imash problema s nima.. ??

#9 mrki_tua

mrki_tua
  • Member
  • 375 posts
  • LocationSplit

Posted 02 December 2007 - 08:26 PM

da se razumimo nisu mi kao u matea beusana (šta je ima nabubreno mislim zbog bubrega koliko mi se čini) nego ono plavo kad sam umoran ili neispavan, uostalom takvi su treninzi jeli :D

#10 nabildana_guzica

nabildana_guzica

Drama Queen

• Member
  • 838 posts
  • LocationZagreb

Posted 04 December 2007 - 03:54 PM

kakvi su ti bubrezi? imash problema s nima.. ??

Da, alternativci kažu da su podočnjaci indikacija poremećaja ili opterećenja bubrega...pa ako si pod očima kesice, bubrezi su preopterećeni prevelikom količinom vode, a ako su tamni u pitanju je neki "ozbiljniji" poremećaj.
(To se naravno odnosi na konstantne podočnjake, ne ako se pojave kratkotrajno)

#11 manki

manki
  • Member
  • 291 posts

Posted 05 December 2007 - 12:38 AM

Ja rakijom lječim sve.
Da, ali sam dobio masu (misice) od Hyper Masa.. A, od Whey proteina sam dobio .!. samo snage.. SVE JE INDIVIDUALNO! Shvatite to.. Nekom pase whey nekom gainer.. - UrosZlo - Diskutant

#12 Bob

Bob

The Answer

• Member
  • 1610 posts

Posted 05 December 2007 - 09:04 AM

kako se rijesavat podocnjaka

Treba ih prebacit u nadočnjake.

#13 rs

rs
  • Member
  • 258 posts
  • LocationU ormaru

Posted 05 December 2007 - 09:52 AM

zahebavate čovjeka nista drugo :? :lol: Ako kazesh da su ti bubrezi ok onda moze biti isto tako i da ti je cirkulacija malo lošija :? probaj si raditi obloge od ruskog čaja, ruzinog čaja ili kamilice onak po 10 minuta te uzimaj svaki dan 1mg aspirina po kilogramu samo da ti se cirkulacija malo popravi.. mozes stavljati i kapi za oči na podočnjake i umasirati lagano ili si uzeti neke lagane kremice bash za podočnjake :wink:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users