Jump to content

Photo

popizdit cu! (oprostite)

• Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 W.P.W.W.

W.P.W.W.
  • Member
  • 437 posts

Posted 30 July 2008 - 08:52 PM

zivcan sam jer vec dugo vrijeme ne vidim nikakvih promjena,ono sto sam napravio u prvih 6mj tako je i sad,kao da nema promjena. obavezno prije posla jedem lisnato.muci me to kaj radim do 15h i imam pauzu u 12h koja traje (20min) nemrem imati prije,radim od 7:30. dodem doma ubijem se u tjestenini,malo legnem jer sam umoran nakon posla te kad se dignem vjezbam 1 i pol: pon:cijelo tijelo utorak:ruke i trbuh srijeda:prsa ruke cet:trbuh leda petak:cijelo tijelo trenutno radim samo s jednom bucicom od 12kg. napravim 5 serija po 15 ponavljanja pa pauza pa opet isto. trbusni zid radim 30 ravnih i 30 kosih.pa radim neki drugi dio tijela pa onda donji trbusni zid 15 puta 10 serija. nakon toga jedem,pogledam telku jedem ponovo i idem spavati. muci me to kaj su se na samom pocetku brzo vidjeli rezultati a sad kao da apstiniraju i to me ubija,povecao sam intenzitet treniranja ali i dalje nikaj. KORISTIO SAM ANABOLIC WHEY I KREATIN,NAJBOLJE PO MENI JE DJELOVAO ATTACK PA SI GA MISLIM KUPITI JEL TRENUTNO NISAM PRI PARAMA. ZNAM DA CETE NACI MNOGO ZAMJERKI ALI SE NADAM DA CE TE MI KAO LJUDI ZELJETI POMOCI JER TRENUTNO SAM U TAKVOJ SITUACIJI KAKVOJ JESAM. (molim one koji misle praviti se "pametni i srat da slobodno prosecu u sirokom luku) PUNO HVALA

#2 Bakar

Bakar
  • Member
  • 719 posts

Posted 30 July 2008 - 09:02 PM

joooooj :twisted: :twisted: :roll: trk u FAQ. nisi nista napiso, ni koji ti je cilj ,ni visinu ni tezinu ni nista. prehrana ti ne valja ni trening. umjesto ovih suplemenata radje sredi prehranu pa ako imas love onda kupi suplemente itd

Gle po meni vitargo i whey su odlična kombinacija. Ja pijem svaki puta poslije treninga whey, vitargo i glutamin.
Ti pitaj trenera u teretani on će ti vjerojatno dati bolji odgovor nego netko od forumaša.
Uostalom ako te toliko mući ta limunska kiselina. Popi creatin pola sata poslije i to je to.

Kome ti jebeš mater?

#3 Amarant

Amarant

Moderator

• Moderator
  • 7921 posts

Posted 30 July 2008 - 09:09 PM

Napisao si samo osnovne stvari; sad par drugih: - kakav si tjelesni tip - visina / kg i slično - prehrana (dakle što je to što jedeš na pauzi na poslu, pwm, što je to što jedeš pred spavanje) - to je najbitniji dio Trening - čini mi se dosta naporan, al ovisi kako radiš, to je 5 dana za redom i ako prehrana npr. nije sređena naravno da rezultati izostaju U teretanu ne ideš? Što radiš?
Nemojte mi slati PM-ove da prestanem srat, bit arogantan, zajedljiv i sarkastičan.

Također mi prestanite slat poruke "Budi moj trener!" i tražiti bankovni račun da mi uplatite novac.

http://www.youtube.com/user/Nepoderivi
http://www.facebook.com/Nepoderivi

#4 W.P.W.W.

W.P.W.W.
  • Member
  • 437 posts

Posted 30 July 2008 - 09:22 PM

hvala sto su prvih par ljudi bili korektni-zahvaljujem ekto sam,radim kao fizioterapeut s ljudima pa nemam vremena na poslu imati vise od 1 obroka.gotov sam s prvom turom pacijenata u 12h pa imam tad pauzu jer prije nemam kad. visok sam 185cm,71kg. na pauzi pojedem 2 velika peciva punjena šunkom i sirom a kad se vratim doma onda rucam (15h),prije spavanja drmnem 4jaja sa šunkom mixano. cilj mi nije sad izgledati ko arny :wink: ari jedna dobra sportska grada me zanima,inace se bavim thai boxom ali trenutno je pauza do 9mj. pa verijeme ubija doma vjezbajuci. zanima me da imate takav raspored dnevno kao ja sto bi vi napravili,da ste na mome mjestu.hvala

#5 Amarant

Amarant

Moderator

• Moderator
  • 7921 posts

Posted 30 July 2008 - 09:35 PM

Za doručak nisam skroz siguran dali razumijem što ti znači lisnato. S obzirom da si ektomorf imaš sreće utoliko što to ne treba više od 4-5 obroka. Ova šunka i ostatak obroka - nisam siguran dal uopće unosiš preko 100 grama proteina na dan, a kamoli oko 140 - što bi ti bila donja granica i neki optimum mada bi na tu kilažu svejedno trebao rasti (što je tek dio sređene prehrane s obzirom da još treba vidjeti koliko UH-a unositi i masti.) Isto tako, probaj si izračunati unos kalorija pomoću neke od tablica namirnica pa ćeš sam vidjeti dali to zadovoljava tvoje potrebe - meni se čini da ne; također sam ektomorf, ali sam i s nesređenom prehranom do 80 kg rastao bez problema. Sam trening; mislim da bi trebao raditi ili full body (ima dosta programa po forumu) ili klasični split s obzirom da ti se nakon ponedjeljka ponavlja trening pojedinačnih skupina koji ako je trening u pon bio napravljen kako treba ne bi trebao biti sasvim izvediv. Ali kažem, vjerojatno postoji neki propust u prehrani ili praksi; također prouči F.A.Q. još.
Nemojte mi slati PM-ove da prestanem srat, bit arogantan, zajedljiv i sarkastičan.

Također mi prestanite slat poruke "Budi moj trener!" i tražiti bankovni račun da mi uplatite novac.

http://www.youtube.com/user/Nepoderivi
http://www.facebook.com/Nepoderivi

#6 cr0azy

cr0azy
  • Member
  • 4415 posts
  • Location.:::.::::..::...:.:.:..:::.

Posted 30 July 2008 - 09:40 PM

procitaj faq..i citaj forum...gledaj sta ljudi pisu o prehrani! s ovakvom prehranom nikad u zivotu neces imat vise od 75 kg!!
Posted Image

#7 W.P.W.W.

W.P.W.W.
  • Member
  • 437 posts

Posted 30 July 2008 - 09:47 PM

amarant puno hvala na trudu. TAKODER ZANIMAJU ME OSTALA MISLJENJA

#8 _caveman

_caveman
  • Member
  • 83 posts
  • LocationZagreb

Posted 30 July 2008 - 11:07 PM

Po ovome što si napisao ispada niti da treniraš, a niti jedeš kako treba. Nitko ovdje ne čita između redaka. Ako je situacija onakva se čini, stvarno ne znam što si čitao dvije godine od kada si registriran na forumu. Jedino je pohvalno što si valjda pretpostavio da će ti netko srati jer si zaslužio.

#9 zosopage

zosopage
  • Member
  • 275 posts
  • LocationKaštela

Posted 31 July 2008 - 12:03 PM

proteini su ti vrlo važni ujutro jer tokom cijele noći ništa ne unosiš...zato za prvi obrok uzmi wheya sa ugljikohidratima(bez uh ekto nemože napredovat).Pauza bez hrane do 12 30 je prevelika i tu ubaci neki shake proteinski(ne isključivo whey već i neki sporiji protein + masti ili uh-ovisi o prehrani koju preferiraš) i izbjegavaj lisnata i te pekarske šeme...Radije izmiksaj zobenih i neki protein sa mlikon u blenderu i imaš dobar obrok...
My mom said there s a lot of black people in Africa

#10 spandau

spandau
  • Member
  • 101 posts

Posted 31 July 2008 - 02:32 PM

imaš p.m.

a krute nedo kako ti nije jasno da NE MOGU NIKAKO NA NET pa da molim da mi netko linka vježbe jer NE STIGNEM sam pretraživati?

a jbg brale...sad da ti još i posni stavljamo kafenom žličicom u usta!

:lol: :lol:

#11 Ivan.L

Ivan.L

Ivan Pedeseti

• Member
  • 5138 posts
  • Locationna skijanju

Posted 31 July 2008 - 04:56 PM

prehrana ti je u banani a trening isto. fali ti proteina, i ako si ekto fali ti i uh. pojedi barem pet velikih obroka na dan i jos jedno 2 manja. i nabavi jos utega za tu bucicu koju imas doma. trk u faq a bome i u sticky-je i najbolje od foruma
jedi meso, povrce i sjemenke, tu i tamo koju vocku, i malo dobrih uh
johny bravo:
nosi od mene to slatko i masno, neću to jesti jeli ti jasno!

#12 deana25

deana25
  • Member
  • 688 posts
  • LocationRijeka

Posted 01 August 2008 - 06:40 AM

Stigneš jesti....fino dok staviš pacijenta na struju, magnet i sl., odeš pojest posni pr....sve se stigne kad se hoće... Ja sam isto prije mislila da ne stignem....radim isti posao kao ti...i stiže se...kad se organiziraš....

#13 MATRIX

MATRIX
  • Member
  • 269 posts
  • LocationDuga Resa

Posted 01 August 2008 - 09:22 AM

Prehrana ti je zbilja losa. Dorucak prije posla je najbrze u blender smiksati zitne pahuljice s mlijekom i wheyom/koncentratom/kazeinom (ili posnim) - fino, brzo i zdravo. Zamjeni sva lisnata tijesta s posnim i/ili tunom + salata + kruh (integralni). Sto se posla tice, uvijek stignes u pola minute popiti prije pripremljene proteine (1-2 puta tijekom radnog vremena). Gablec ko gablec, ali ne te gluposti nego si uzmi npr. 100g dimceka, integralno pecivo i 1 kefir (tako ja radim).

Trening je po meni malo cudno koncipiran no s obzirom na ogranicenje (manjak utega) i primarni sport kojim se bavis valjda si sam procjenio sto bi tebi najbolje odgovaralo. Zato necu komentirati nego ti samo poslati linkove gdje mozes pronaci vjezbe bez utega kao i ovaj prvi link koji se dalje grana na rossboxing bla bla bla (to bi ti bilo interesantno):

http://rosstraining.com/,
http://www.bodyweightculture.com/

Malo mi je cudno s obzirom na thai box da nemas aerobne treninge (jel pokusavas povecati tezinu ili?). U svakom slucaju bilo bi ti dobro ubaciti trcanje (komb. jogging i sprinteve) i neizbjezni shadow boxing i vijacu.

Nadam se da sam pomogao :wink:
U hladu je spas..

#14 W.P.W.W.

W.P.W.W.
  • Member
  • 437 posts

Posted 02 August 2008 - 06:44 PM

ne koristim trcanje jer imam dovoljno snage obicno idem van pjesice i nazad pjesice a velika je udaljenost,prije sam se bavio nogometom pa i od tud snage. sto se tice kolegice fizica ne stigne se dok se stavi pacjenta na struju jer trenutno "radim na bazenu" moras pokazati vjezbe,te stalno imas podvodnu masazu,te trebas nadgledati jer ne zna svatko plivati,a mnogi imaju brojna pitanja pa im treba pomoci,u ostalom sama znas kak je to, a da ne pricam da mi dolaze pacijenti s odjela PSIHIJATRIJE. kad radis s starijom populacijom stalno moras biti na oprezu;)

#15 Kelavra

Kelavra
  • Member
  • 341 posts
  • LocationCalabria

Posted 03 August 2008 - 03:28 AM

kad radis s starijom populacijom stalno moras biti na oprezu;)

probaj zbarit nešt :D
Pretpostavka je majka svih zajeba!

#16 W.P.W.W.

W.P.W.W.
  • Member
  • 437 posts

Posted 03 August 2008 - 08:22 AM

pokusavam ali i one imaju neke standarde :lol:

#17 Bodra

Bodra
  • Member
  • 170 posts

Posted 06 August 2008 - 10:37 PM

WPWW di treniraš muay thai? VG?

#18 J.Kano

J.Kano
  • Member
  • 3661 posts

Posted 06 August 2008 - 11:36 PM

Pokusavas da gradis kucu bez blokova...ja litar jogurta popijem za manje od minutei a to ti je nekih 30 gr proteina ta minuta na svaka 3 sata svako sebi moze obezbjediti....

https://www.facebook.../TrenerSampiona    - zainteresovani za rad sa mnom, mogu se javiti na fb ili  putem foruma.

#19 Karumandi

Karumandi
  • Member
  • 455 posts
  • LocationRijeka, Kantrida

Posted 07 August 2008 - 12:16 AM

Kad se dignes mozes pojest 100g+ zobenih sa mlijekom i bananu i jos dodas neki izvor proteina. Ili to smiksas, sto ti bude maks 10min posla dok napravis i popijes. Jogurt kao sto je kano rekao, valjda ga mozes imat negdje sastrane na poslu... Ako mozes vodu mozes i jogurt :P Napravi doma rizu i jaja pa to ponesi na posao za tu 20minutnu stanku. Ako ti to smrdi, pomijesaj je sa tunom. To je vrlo jednostavan nacin za rjesit problem oko prehrane na poslu...

#20 W.P.W.W.

W.P.W.W.
  • Member
  • 437 posts

Posted 07 August 2008 - 08:29 PM

SUBOSU

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users