Jump to content

Photo
- - - - -

Prva kura :)

• Please log in to reply
73 replies to this topic

#41 enanthator

enanthator

Moderator

• Moderator
  • 2772 posts
  • LocationBosnia & Herzegovina

Posted 15 September 2008 - 01:10 AM

boldenonom

Jedan od najblazih i najboljih steroida za muskarce...samo obrati paznju na HCT, nakon 10 nedjelje koristenja u vecim dozama.
Errare humanum est.

#42 establishment

establishment

Paleo sektaš

• Member
  • 11017 posts

Posted 08 October 2008 - 06:05 PM

pinjo gledm sta si napisa u tpo 5namirnica,,,znaci kura je zadovoljavajuca na koliko si kg jesi zadovoljan kvalitetom mase,,,koliko je do kraja kure jos,,,

#43 Pinjo

Pinjo

Moderator

• Moderator
  • 3548 posts
  • LocationZagreb

Posted 08 October 2008 - 06:18 PM

Kura je točno na prvom tjednu, tako da ti mogu garantirati kako nije o njoj riječ, barem ne u značajnijoj mjeri. Još 9 tjedana, a s obzirom da masteron enanthate nisam nabavio, odlučio sam pojednostaviti stvar: uzimam 2 Depoa i 400mg bolde tjedno i gotovo... :wink:
Nemoj samo gledati. Ugledaj se!

#44 sszgo

sszgo
  • Member
  • 742 posts
  • LocationBeograd

Posted 08 October 2008 - 06:32 PM

sve sami drogerashi ovde na forumu...
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Gole ribe - http://forum.teretan...opic.php?t=6430
Besplatno pivo -

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

#45 yeke

yeke
  • Member
  • 1567 posts

Posted 08 October 2008 - 07:35 PM

Steroids are just a tool :P, kolko sam cuo torro raste ko lud.. pinjo javi rezu u kg :)

#46 establishment

establishment

Paleo sektaš

• Member
  • 11017 posts

Posted 08 October 2008 - 07:55 PM

Kura je točno na prvom tjednu, tako da ti mogu garantirati kako nije o njoj riječ, barem ne u značajnijoj mjeri. Još 9 tjedana, a s obzirom da masteron enanthate nisam nabavio, odlučio sam pojednostaviti stvar: uzimam 2 Depoa i 400mg bolde tjedno i gotovo... :wink:

pa normalno da nije depo triba 2 tjedna dok krene al zato kad krene :wink: bit ce ovo znaci zajebana zima,,,

#47 Guest_DELETED_*

Guest_DELETED_*
  • Guests

Posted 09 October 2008 - 06:41 AM

DELETED

#48 torrente

torrente

Moderator

• Moderator
  • 5972 posts
  • Locationu uredu, na sudu ili u teretani

Posted 09 October 2008 - 10:25 AM

Steroids are just a tool :P, kolko sam cuo torro raste ko lud.. pinjo javi rezu u kg :)

Opa ? Torro ne prijavljuje nishta ?

za prijavit nista, samo špeceraj :mrgreen:
Martin Škrtić Baya
27.07.1983.-14.06.2008.

Once upon a time there was a man called Frank Zane.He was the representative of the (now nonexistent) aesthetic bodybuilding...

...ni nakon 25 godina treninga ne dižem na benču više od 110 kg, ded lift isto toliko mogu, a čučanj uopće ne radim...

#49 domagoj22

domagoj22
  • Member
  • 4785 posts
  • Locationu noir-u

Posted 27 October 2008 - 01:13 PM

Malo cu posuditi topic... Zanima me misljenje iskusnijih o ovoj kuri: Diamond cut stack (50 mg propionata,50 mg testa, 50mg trena u 1ml) 8 tjedana Winstrol (33 dana) Arimidex (28 dana) Nije za mene,nije za frenda,educiram se
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, con a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyse a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.

Posted Image

Tajnik LH Teama

#50 establishment

establishment

Paleo sektaš

• Member
  • 11017 posts

Posted 27 October 2008 - 01:14 PM

Malo cu posuditi topic...

Zanima me misljenje iskusnijih o ovoj kuri:

Diamond cut stack (50 mg propionata,50 mg testa, 50mg trena u 1ml) 8 tjedana

Winstrol (33 dana)

Arimidex (28 dana)

Nije za mene,nije za frenda,educiram se

koliko puta tjedno stack,,,koliko mg winnija..pisi sve kad pise...i cut stack triba pojacat s jos testa

#51 domagoj22

domagoj22
  • Member
  • 4785 posts
  • Locationu noir-u

Posted 27 October 2008 - 01:21 PM

Malo cu posuditi topic...

Zanima me misljenje iskusnijih o ovoj kuri:

Diamond cut stack (50 mg propionata,50 mg testa, 50mg trena u 1ml) 8 tjedana

Winstrol (33 dana)

Arimidex (28 dana)

Nije za mene,nije za frenda,educiram se

koliko puta tjedno stack,,,koliko mg winnija..pisi sve kad pise...i cut stack triba pojacat s jos testa

3 puta tjedno stack

Winnie 5 x 50mg dnevno

Arimidex 20mg dnevno

Zbilja sam noob sto se AAS-a tice,pa reko najbolje da vas pitam.

Ponavljam da nemam namjeru na kuru otic.Barem ne dok se ne educiram jos,i barem jos godinu dana staza u teretani.
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, con a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyse a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.

Posted Image

Tajnik LH Teama

#52 Pinjo

Pinjo

Moderator

• Moderator
  • 3548 posts
  • LocationZagreb

Posted 27 October 2008 - 01:46 PM

Mislim da će moja slijedeća kombinacija za masu biti upravo testosteron + tren + masteron.

#53 st.anger

st.anger
  • Member
  • 319 posts

Posted 27 October 2008 - 02:10 PM

Mislim da će moja slijedeća kombinacija za masu biti upravo testosteron + tren + masteron.

Da li se dade isčitati da ti fali masteron sada

(mislim na to da sada nisi baš najzadovoljniji sa rezultatima ?)

- može li koji info, što vaga pokazuje ?

#54 Pinjo

Pinjo

Moderator

• Moderator
  • 3548 posts
  • LocationZagreb

Posted 27 October 2008 - 02:32 PM

Vaga pokazuje stotku. Imam doma jedan BD-ov Masteron 100, pa ću njega upotrijebiti u drugoj polovici ciklusa da malo smanjim SHBG, kad već nemam Proviron. Pretežno nisam zadovoljan stanjem, iako svi oko mene govore da sam jako napredovao. Stvar je u osjećaju koji (iako ne znam kakav bi trebao biti) ne djeluje ni izbliza kao sve što se o kurama govori. Ne osjećam nikakav poseban pump ni tonus, a zapravo od početka kure vučem nekakav osjećaj malaksalosti koji je kulminirao prošlotjednom virozom. Od danas opet treniram onako kako treba i nadam se da će u nastavku sve teći po propisima. Ono što sam najviše nabildao od svega je glava. Ide mi na živce u PM!!! :evil: Na tijelu, s druge strane, nema nekih specijalnih znakova retencije vode, a niti bilo kakve naznake gyna, dlaka u češlju, akni (dobro, imam prirodno masniju kožu lica, pa tu i tamo koji prištić više iskoči...) i ostalih nuspojava... Inače, za sve nevjerne (torro:) i one koje zanima, ponovit ću gradivo u vezi svoje prehrane: - ujutro 150 - 200g zobenih, pola litre mlijeka, 2 mjerice wheya - tokom treninga izotonični napitak i malo wheya - nakon treninga 1.5 mjerica wheya, 150g cornflakesa, kakao - par komada voća - 400g mesa/ribe, krumpir 150 - 200g, povrće - 400g mesa/ribe, krumpir 150g - 300g posnog, 2 - 3 jaja, jedan manji krumpir - 500g posnog, 5 -10 jaja, Dualtabs...

#55 torrente

torrente

Moderator

• Moderator
  • 5972 posts
  • Locationu uredu, na sudu ili u teretani

Posted 27 October 2008 - 02:46 PM

sve je ok osim ovog zadnjeg obroka, 500 gr sira moze ali jos uz to i jaja su previse, radije omegu ili laneno ubaci.. koliko sad vec traje kura?...i koliko kg si dobio od pocetka?
Martin Škrtić Baya
27.07.1983.-14.06.2008.

Once upon a time there was a man called Frank Zane.He was the representative of the (now nonexistent) aesthetic bodybuilding...

...ni nakon 25 godina treninga ne dižem na benču više od 110 kg, ded lift isto toliko mogu, a čučanj uopće ne radim...

#56 Pinjo

Pinjo

Moderator

• Moderator
  • 3548 posts
  • LocationZagreb

Posted 27 October 2008 - 03:11 PM

Ma to su omega3 jaja. Inače ih pojedem 5 a ne 10, ili 400 - 500g lososa, nego sinoć mi je došla potreba, hehe. :D Dobio sam 4 - 5 kila, a traje od 1.10.

#57 ivan p

ivan p
  • Member
  • 296 posts

Posted 27 October 2008 - 03:27 PM

pinjo, moje je mišljenje da činiš pogrešku koju mnogo ljudi čine u što sam se mnogo puta osvjedočio... jednostavno premalo ugljikohidrata unosiš za nekoga tko je na kuri, i samim time premalo kalorija... proteine si digao sasvim pristojno ali zašto tako malo UH za nekoga od 100 kg?... pa nisi na definiciji... ja ti proporučam da detaljno zapisuješ sve što staviš u usta (doslovno), zbrojiš proteine, UH, masti i kalorije pa pogledaš gdje je greška... po meni premalo UH i kalorija općenito,a ti vidi...

#58 J.Kano

J.Kano
  • Member
  • 3647 posts

Posted 27 October 2008 - 03:32 PM

slazem se, krompir je jako los kao izvor ugljenih hidrata, to sto pojedes krompira za citav dan je kao tanjir rize..sa toliko carbsa bi mi bodi fet bio 8% sto se tice lica, jbg moon face je bio i meni pogotovo dok sam udarao dbol. Sada je malo manje ali opet..kad mi matora kaze ne mogu te gledati koliko ti je lice nateklo...

https://www.facebook.../TrenerSampiona    - zainteresovani za rad sa mnom, mogu se javiti na fb ili  putem foruma.

#59 Mali Priest

Mali Priest

Politolog

• Member
  • 2386 posts
  • LocationDjubrava

Posted 27 October 2008 - 03:53 PM

i ja se slazem da je premalo krumpira ,omjer uh u rizi i krumpiru je 1:4 domagoj -ok je to ali bi barem jos malo testa trebalo,jedna ampula galenike i sv je ok,na kraju je izbaci jedno tri tjedna prije kraja kure
TRABATE TRENERA? VRLO POVOLJNO! JAVITI NA PM!
-osobni treninzi,prehrana,pripreme za natjecanje itd.....
O meni -Dvostruki juniorski prvak Hrvatske 2008 .2009god
-juniorski viceprvak svijeta 2010god.

#60 domagoj22

domagoj22
  • Member
  • 4785 posts
  • Locationu noir-u

Posted 27 October 2008 - 04:08 PM

domagoj -ok je to ali bi barem jos malo testa trebalo,jedna ampula galenike i sv je ok,na kraju je izbaci jedno tri tjedna prije kraja kure

Ok,to me zanimalo.Hvala na odg.

Posted Image

Tajnik LH Teama

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users