Jump to content

Photo
- - - - -

Dubrovnik gym

• Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 Falcon

Falcon
  • Member
  • 2 posts

Posted 17 July 2005 - 04:14 AM

Pozdrav svima. Jel zna netko od vas dobru teretanu u Dubrovniku. Idem na godisnji mjesec dana pa da se bas ne zapustim. Znam samo za jednu na Lapadu, al ta mi je predaleko. Nesto blize gradu, Pločama?
Tnx za svaki savjet.

#2 big1

big1

Krimos

• Member
  • 2021 posts
  • LocationU orlovom gnjezdu....

Posted 17 July 2005 - 08:42 AM

Pozdrav svima. Jel zna netko od vas dobru teretanu u Dubrovniku. Idem na godisnji mjesec dana pa da se bas ne zapustim. Znam samo za jednu na Lapadu, al ta mi je predaleko. Nesto blize gradu, PloÄ?ama?
Tnx za svaki savjet.

e je..bi ga ja sam iz lapada i imas tamo tony gym koji je prilcno HC..a oko ploca hmm nemam pojma,bila je jedna davno na banjama al to je sve sto znam...sorry :cry:
Resurrected

#3 Falcon

Falcon
  • Member
  • 2 posts

Posted 17 July 2005 - 06:36 PM

Thanks, izgleda da cu ipak u Lapad, no ipak bike-om, poucen problemom parkiranja prosle godine. Znao sam za onu na Banjama, al to vec dugo ne radi. TNX Ak u meduvremenu netko nesto sazna neka javi.

#4 Bodybuilder

Bodybuilder
  • Member
  • 575 posts
  • LocationDubrovnik, Hrvatska

Posted 17 July 2005 - 09:09 PM

E ja ti radim u Tony Gym teretani, kad dodes ja radim popodnevnu smjenu daj da se vidimo, razmijenimo iskustva itd. cak i trening zajedno. I vjeruj mi tony gym je jedino sto se moze nazvati teretanom ostalo su Rehabilitacijski centri. Puno pozdrava! i da teretana je HC ima sve sipke, slobodne tgove samo nema nego nas par koji ozbiljno upiremo.!
FACE DOWN, ASS UP; THAT'S THE WAY WE LIKE TO FUCK 8)

#5 big1

big1

Krimos

• Member
  • 2021 posts

Posted 18 July 2005 - 05:44 AM

E ja ti radim u Tony Gym teretani, kad dodes ja radim popodnevnu smjenu daj da se vidimo, razmijenimo iskustva itd. cak i trening zajedno. I vjeruj mi tony gym je jedino sto se moze nazvati teretanom ostalo su Rehabilitacijski centri. Puno pozdrava! i da teretana je HC ima sve sipke, slobodne tgove samo nema nego nas par koji ozbiljno upiremo.!

I ima the CAGE :D ,mamicu mu bio sam u tri teretane u zg i nigdje kaveza nema... :cry: .
Cuo sam da se tony gym seli?? stete ono je bio prostor..
Resurrected

#6 Bodybuilder

Bodybuilder
  • Member
  • 575 posts

Posted 18 July 2005 - 01:13 PM

ma sto se tice preseljenja to je jos upitno. Yeah we own thw cage!!

#7 big1

big1

Krimos

• Member
  • 2021 posts

Posted 18 July 2005 - 01:20 PM

Pa gledaj onda znas tko sam jer smo radili cucanj jedino ja i 2 frenda.. HEHE.. :wink:
Resurrected

#8 Bodybuilder

Bodybuilder
  • Member
  • 575 posts

Posted 18 July 2005 - 03:45 PM

Pa gledaj onda znas tko sam jer smo radili cucanj jedino ja i 2 frenda.. HEHE.. :wink:

stani nisam siguran podsjetime na PM, je rvec dugo dugo dugo nitko ne radi cucanj u kavezu.

#9 big1

big1

Krimos

• Member
  • 2021 posts

Posted 18 July 2005 - 08:14 PM

stani nisam siguran podsjetime na PM, je rvec dugo dugo dugo nitko ne radi cucanj u kavezu.

Jadno druze jadno...sta da ti kazem..Djani je na brodu ja u zg,a maro samo na k1 brije,ma skinut cu ja paucinu s njega kad dodjem!! :twisted:
Resurrected

#10 Bodybuilder

Bodybuilder
  • Member
  • 575 posts

Posted 18 July 2005 - 08:37 PM

a znam pricaj mi o tome, a da tek znas da jos uvijek iste face pricaju iste price!

#11 nolimits

nolimits
  • Member
  • 722 posts
  • Locationrijeka blue-gym

Posted 18 July 2005 - 09:09 PM

trenirao sam u Tony gymu jos 2000g. kad sam bio na ljetovanju a taman sam se spremao za svoje prvo takmicenje..teretane je malo hardcore ali za onoga tko dolazi na trening sve je na svom mjestu a lokacija i prostor su stvarno ok....onda je kao trener bio Putica, a i moj prijatelj Mise Sambrailo je takodjer tamo trenirao...svoju apsolutnu titulu osvojio sam nastupajuci za taj klub (malo ljudi to zna) pa im se i ovom prilikom zahvaljujem...pozdrav gosparima :)
Osobni trener...izrada programa treninga i prehrane...od rekreativca do takmicara

kontakt roni.kovacic@gmail.com

#12 Bodybuilder

Bodybuilder
  • Member
  • 575 posts

Posted 18 July 2005 - 09:17 PM

da putica je tada jos bio bb, a danas... :( Miso ista stvar :( vidio sam takmicarsku kuru koju si napiso jednom bb-u pred natjecanje.

#13 big1

big1

Krimos

• Member
  • 2021 posts

Posted 18 July 2005 - 09:26 PM

trenirao sam u Tony gymu jos 2000g. kad sam bio na ljetovanju a taman sam se spremao za svoje prvo takmicenje..teretane je malo hardcore ali za onoga tko dolazi na trening sve je na svom mjestu a lokacija i prostor su stvarno ok....onda je kao trener bio Putica, a i moj prijatelj Mise Sambrailo je takodjer tamo trenirao...svoju apsolutnu titulu osvojio sam nastupajuci za taj klub (malo ljudi to zna) pa im se i ovom prilikom zahvaljujem...pozdrav gosparima :)

Hvala ig man! Mise ti je spremao za ovo Ph mirsada koji je ostao cetvrti u kategoriji do 95 kg..Sambrailo ti sad ima svoju teretanu u zupi tako da rijetko navraca..al brate jaako je malo pravih vjezbaca dole,,sve su to naposim ljetni djirevi kontas picka je u glavi a ne krv i znoj al eto...
Kad ces ponovo dole ronny? malo se okupat i koke snimat??
Resurrected

#14 nolimits

nolimits
  • Member
  • 722 posts
  • Locationrijeka blue-gym

Posted 18 July 2005 - 09:35 PM

znam za Misu i ovom prilikom ga pozdravljam, slabo se cujemo ali nadoknadit cemo....imao sam namjeru ovo ljeto juzno ali imam peh za pehom(najnovije sam pao s motora tako da sad izgledam ko ratni veteran :) ) ali nikad se nezna mozda se i zaletim....sto se ljetnih bildera tice mislim da Rijeka drzi svjetski rekord po broju bildera po stanovniku, svako ljeto se organizira Icici OPEN :) (plaza u dziru).....pozdravi ekipu i zavidim vam decki
Osobni trener...izrada programa treninga i prehrane...od rekreativca do takmicara

kontakt roni.kovacic@gmail.com

#15 Bodybuilder

Bodybuilder
  • Member
  • 575 posts

Posted 18 July 2005 - 09:42 PM

Hvala ig man! Mise ti je spremao za ovo Ph mirsada koji je ostao cetvrti u kategoriji do 95 kg..Sambrailo ti sad ima svoju teretanu u zupi tako da rijetko navraca..al brate jaako je malo pravih vjezbaca dole,,sve su to naposim ljetni djirevi kontas picka je u glavi a ne krv i znoj al eto...
Kad ces ponovo dole ronny? malo se okupat i koke snimat??

ma jasno nije se nista promijenilo ovdje. nezaborvi a znas na koga mislim dovoljno je da kazem winstrol depo, primo i klen svako ljeto. a uvijek mal u izgledu. a tek naseg mistera ako znas na koga mislim, e to trebas vidjet da bi vjerovo.

#16 Orest

Orest
  • Member
  • 95 posts

Posted 16 July 2007 - 09:21 PM

kako to mislite da je Toni Gym hardkor? :?: p.s. gdje je taj gym točno?

#17 illius

illius

Ex NisamGost

• Member
  • 713 posts

Posted 16 July 2007 - 10:13 PM

Zatvoren od 4-5 mjeseca... :cry: imaš u Kompasa i u Župi...

Evo, ženim se

:doh:

#18 Orest

Orest
  • Member
  • 95 posts

Posted 19 July 2007 - 12:11 PM

u Kompasa? :?

#19 illius

illius

Ex NisamGost

• Member