Jump to content

Photo
- - - - -

Teretana na Trnju ili u blizini

• Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 Parizer

Parizer
  • Member
  • 1028 posts
  • Locationu paklu praškova i protejina

Posted 28 December 2008 - 06:10 PM

krajem 6. mjeseca ću ići na pripreme u Zagreb, a bit ću na Trnju za to vrijeme. Zna li netko ima li tamo kakva teretana, ako ima, koliko ih je, kakve su cijene i opremljenost. Unaprijed hvala! :)
Brozekiel 37:3-5 - "And he cried aloud: 'Brodin, can these dry bones lift?' And Brodin replied: 'Prophecy to the barbell, and it will be so'. And the lifter turned to the barbell and proclaimed: 'I shall pick thee up and put thee down!' and, behold, on that day a PR was made in the exercise that is most holy, the squat."
Bramen.

#2 Parizer

Parizer
  • Member
  • 1028 posts

Posted 28 December 2008 - 07:53 PM

pa nije valjda da na forumu nema ni jednog zagrepčanina :twisted:
Brozekiel 37:3-5 - "And he cried aloud: 'Brodin, can these dry bones lift?' And Brodin replied: 'Prophecy to the barbell, and it will be so'. And the lifter turned to the barbell and proclaimed: 'I shall pick thee up and put thee down!' and, behold, on that day a PR was made in the exercise that is most holy, the squat."
Bramen.

#3 F.L.A.S.H.

F.L.A.S.H.

Voli moto-kekse

• Member
  • 8037 posts
  • LocationShredded Island

Posted 28 December 2008 - 08:00 PM

blizu trnja imas teretanu na cvjetnom-studentsku... uzasna je... najveca bucica je tipa 30 kg, smith je pokvaren, sprave su iz 20.st.pr.Kr., nema squat racka... itd. : ))) il mozes ko covjek u fit par stanica 8) i virtus ti je tamo blizu.
MP21945122 - My Protein refferal

#4 Parizer

Parizer
  • Member
  • 1028 posts

Posted 28 December 2008 - 08:13 PM

blizu trnja imas teretanu na cvjetnom-studentsku... uzasna je... najveca bucica je tipa 30 kg, smith je pokvaren, sprave su iz 20.st.pr.Kr., nema squat racka... itd. : )))

il mozes ko covjek u fit par stanica 8)

i virtus ti je tamo blizu.

hvala flash
jel mi možeš reći (otprilike) cijenu ovih boldanih?
Bramen.

#5 brba

brba
  • Member
  • 840 posts
  • LocationZagreb - XXL2

Posted 28 December 2008 - 08:13 PM

imas na krugama, neznam kak se zove , meni nije nesto

onda http://www.citygym.hr/index.htm nisam bio al izgleda ok

ima jedna kod importanea

onda u zagreb toweru

Trnje do Tokia :lol: 8)

#6 Parizer

Parizer
  • Member
  • 1028 posts

Posted 28 December 2008 - 08:17 PM

ima jedna kod importanea

onda u zagreb toweru

ovaj city gym mi se čini ok, a odma je do pučkog otvorenog učilišta, gdje ću najvjerojatnije na pripreme 8)
Bramen.

#7 loop

loop
  • Member
  • 3028 posts

Posted 28 December 2008 - 09:24 PM

parizer-najbolja teretana ti je sil sport-imena kao sto su demo,horvat,petrovic,vrbancic govore sama za sebe..u srcu trnja ti teretana,produzis poslije mcdonaldsa ako oces biti vidjen,onda se ide u fit..tamo su ti svi fensi i nemos se oznojit jer ce ti prigovarat :twisted:

#8 Ivan.L

Ivan.L

Ivan Pedeseti

• Member
  • 5133 posts
  • Locationna skijanju

Posted 28 December 2008 - 09:25 PM

blizu trnja imas teretanu na cvjetnom-studentsku... uzasna je... najveca bucica je tipa 30 kg, smith je pokvaren, sprave su iz 20.st.pr.Kr., nema squat racka... itd. : )))

znaci kao u mojoj :evil: :evil: :evil:
jedi meso, povrce i sjemenke, tu i tamo koju vocku, i malo dobrih uh
johny bravo:
nosi od mene to slatko i masno, neću to jesti jeli ti jasno!

#9 loop

loop
  • Member
  • 3028 posts

Posted 28 December 2008 - 09:26 PM

ima jedna kod importanea

onda u zagreb toweru

koja..ona na src trnju il kod policije :?:

#10 Jasho

Jasho
  • Member
  • 530 posts
  • LocationSvugdi pomalo

Posted 28 December 2008 - 09:27 PM

da se uključim u priču , ubrzo se selim pa me zanima neka teretana u blizini kvatrića. Bitno je da je uredna i da popodne nije velika gužva
Do I trust some and get fooled by phoniness,
Or do I trust nobody and live in loneliness?

#11 Progressive

Progressive
  • Member
  • 192 posts
  • LocationUnknow

Posted 28 December 2008 - 09:56 PM

jump definitivno...imas dvije stanice nalazi se na jordanovcu..
Martin Skrtic - Baya (1983-2008) - R.I.P

#12 Parizer

Parizer
  • Member
  • 1028 posts

Posted 28 December 2008 - 11:00 PM

znaci kao u mojoj :evil: :evil: :evil:

ne brini, tako je i kod mene u školi
al ja presretan što mogu u teretanu za džabe :lol: 8)
Bramen.

#13 pozitron

pozitron
  • Member
  • 154 posts

Posted 29 December 2008 - 10:49 AM

a jel bio tko u toj city gym, kakva je ? Dosad sam bio u jednoj ali je cijena 270kn za tri put tjedno sto mi je malo puno, vidim da je tu 250kn cijeli mjesec + 10% popust. Jel bude gužva kasno navečer ?

#14 Guest_Miki_Zg_*

Guest_Miki_Zg_*
  • Guests

Posted 29 December 2008 - 12:17 PM

parizer-najbolja teretana ti je sil sport-imena kao sto su demo,horvat,petrovic,vrbancic govore sama za sebe..u srcu trnja ti teretana,produzis poslije mcdonaldsa
ako oces biti vidjen,onda se ide u fit..tamo su ti svi fensi i nemos se oznojit jer ce ti prigovarat :twisted:

baš sam to htio reći, teretana je radnička, ništa fensi-šmensi, imaš utege i udaraj, a i članarina je stvarno niska 200kn mjesec dana neograničeno, i ak je dobra za ove gore navedene, mislim da je dobra za svakoga :wink:

#15 Shaggy

Shaggy
  • Member
  • 1977 posts
  • LocationZagreb

Posted 29 December 2008 - 12:18 PM

hvala flash
jel mi možeš reći (otprilike) cijenu ovih boldanih?

FIT - oko 350kn mjesecna clanarina
Baby don't cry, I hope you got your head up, Even when the road is hard, Never give up...

#16 ivan p

ivan p
  • Member
  • 296 posts

Posted 29 December 2008 - 02:33 PM

teretane na trnju?... sil sport - kruge, meni se ne sviđa, stare sprave, gužva, penješ se po stepenicama za spašavanje ali zato jeftino... teretana na savici kod teniskih terena, imaš i boksačku dvoranu u sklopu... kod pučkog otvorenog sveučilišta ima jedna teretana ali je relativno mala... kod importannea u paromlinskoj je teretana od darka horvatića mislim... u zagreb toweru ima super teretana dok ne čuješ cijenu... onda više nije tak super... pa zatim na cvjetnom imaš adam i evu i futuru u istoj zgradi... pa onda malo dalje u veslačkoj vrlo jefinu teretanu ali isto stare sprave i nema stalak za čučanj... dovoljno?

#17 Parizer

Parizer
  • Member
  • 1028 posts

Posted 29 December 2008 - 10:21 PM

teretane na trnju?...

sil sport - kruge, meni se ne sviđa, stare sprave, gužva, penješ se po stepenicama za spašavanje ali zato jeftino...
teretana na savici kod teniskih terena, imaš i boksačku dvoranu u sklopu...
kod pučkog otvorenog sveučilišta ima jedna teretana ali je relativno mala...
kod importannea u paromlinskoj je teretana od darka horvatića mislim...
u zagreb toweru ima super teretana dok ne čuješ cijenu... onda više nije tak super...
pa zatim na cvjetnom imaš adam i evu i futuru u istoj zgradi...
pa onda malo dalje u veslačkoj vrlo jefinu teretanu ali isto stare sprave i nema stalak za čučanj...

dovoljno?

ti si sistematičan čovjek :thumbyes: hvala!
hvala svima!
Bramen.

#18 Irac

Irac
  • Member
  • 2555 posts

Posted 29 December 2008 - 10:26 PM

IMAL KAKE BILDAONE U TRILJU?? MONAK? DALEKO MI IMOUCKI

#19 monak

monak

Ex mašograd

• Member
  • 2350 posts
  • LocationPSI-HI-JATRIJA ŠALA-LA-LA-LA

Posted 29 December 2008 - 11:02 PM

IMAL KAKE BILDAONE U TRILJU?? MONAK? DALEKO MI IMOUCKI

Ima samo za popit dobro.
I've been trying to figure something in my head, and maybe you can help me out, yeah? When a person is insane, as you clearly are, do you know that you're insane? Maybe you're just sitting around, reading "Guns and Ammo", masturbating in your own feces, do you just stop and go, "Wow! It is amazing how fucking crazy I really am!"? Yeah. Do you guys do that?

Neznam za Gibonnia, jel on pjeva Cesaricu? Ko pjeva Cesaricu?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users