Jump to content

Photo
- - - - -

efedrin

• Please log in to reply
72 replies to this topic

#1 zivojin_miric

zivojin_miric
  • Member
  • 149 posts

Posted 28 December 2008 - 06:34 PM

moze li se on kupiti i gdje? znam da je glupo pitanje ali ipak me zanima moze lise speed koristiti u tu svrhu?

#2 zelle

zelle

Profesor

• Member
  • 4339 posts
  • LocationKarlovac

Posted 28 December 2008 - 06:43 PM

moze li se on kupiti i gdje?
znam da je glupo pitanje ali ipak me zanima moze lise speed koristiti u tu svrhu?

ef se nabavlja na crnom trzistu!

razlika izmedju ef i speedare je u samo jednoj OH skupini, ali bolje drzi se efa za dijetu jer je jeftiniji :wink:

th_92626_signature_122_964lo.JPG

#3 Shaggy

Shaggy
  • Member
  • 1977 posts
  • LocationZagreb

Posted 28 December 2008 - 06:59 PM

da fkt kakva je razlika izmedu speeda i ef-a kaj se tice utjecaja na mozak ? milsim jel przi ef isto kao i speed ili ?
Baby don't cry, I hope you got your head up, Even when the road is hard, Never give up...

#4 keclu

keclu

Roni (na dah)

• Member
  • 12252 posts
  • Location...XXL-Zagreb...

Posted 28 December 2008 - 07:08 PM

da fkt kakva je razlika izmedu speeda i ef-a kaj se tice utjecaja na mozak ?
milsim jel przi ef isto kao i speed ili ?

ma kurac....
iHerb 5$ popust za prvu kupovinu-> KEC391

https://www.facebook...ionizam.fitness

Za pitanja oko treninga, prehrane, te eventualne suradnje kontaktirajte me putem FB stranice.

#5 Shaggy

Shaggy
  • Member
  • 1977 posts
  • LocationZagreb

Posted 28 December 2008 - 07:09 PM

da fkt kakva je razlika izmedu speeda i ef-a kaj se tice utjecaja na mozak ?
milsim jel przi ef isto kao i speed ili ?

ma kurac....

znma da ne, al zakaj ne ?
Baby don't cry, I hope you got your head up, Even when the road is hard, Never give up...

#6 Bachan

Bachan

Kizo

• Member
  • 1752 posts
  • LocationBibinje

Posted 28 December 2008 - 07:36 PM

razlika izmedju ef i speedare je u samo jednoj OH skupini

ajmo biti picajzle pa reći da ovo nije potpuno. razlika je još u tome da ef ima metilamino skupino, a speed amino skupinu tako da je ef sličniji methu nego speedu :D

#7 zelle

zelle

Profesor

• Member
  • 4339 posts
  • LocationKarlovac

Posted 28 December 2008 - 07:56 PM

razlika izmedju ef i speedare je u samo jednoj OH skupini

ajmo biti picajzle pa reći da ovo nije potpuno. razlika je još u tome da ef ima metilamino skupino, a speed amino skupinu tako da je ef sličniji methu nego speedu :D

meth je metampetamin hidroklorid
speed je amfetamin sulfat

ja sam poopcio, mislio sam na meth, u pravu si :wink:

#8 zivojin_miric

zivojin_miric
  • Member
  • 149 posts

Posted 28 December 2008 - 08:24 PM

ma pitam zato sta ima likova koji kad su poceli korisit speed se osusili totalno, iako oni nisu imali nikakve veze s bb

#9 F.L.A.S.H.

F.L.A.S.H.

Voli moto-kekse

• Member
  • 8049 posts
  • LocationShredded Island

Posted 28 December 2008 - 08:54 PM

bolji ti je speed. ja ga uzimam stalno... svaki dan. i jedem bureke i ubijam se od cuge i smeca a gle trbuh... i rest my case.
MP21945122 - My Protein refferal

#10 remez

remez
  • Member
  • 4481 posts
  • LocationHrvatska, Zagreb

Posted 28 December 2008 - 08:58 PM

juhica buraz juhica

The struggle you’re in today is developing the strength you need for tomorrow.

https://www.facebook.com/nevencuk

#11 monak

monak

Ex mašograd

• Member
  • 2351 posts
  • LocationPSI-HI-JATRIJA ŠALA-LA-LA-LA

Posted 28 December 2008 - 09:14 PM

bolji ti je speed. ja ga uzimam stalno... svaki dan. i jedem bureke i ubijam se od cuge i smeca a gle trbuh... i rest my case.

Speed ti je 'iskrivio' trbusne?
I've been trying to figure something in my head, and maybe you can help me out, yeah? When a person is insane, as you clearly are, do you know that you're insane? Maybe you're just sitting around, reading "Guns and Ammo", masturbating in your own feces, do you just stop and go, "Wow! It is amazing how fucking crazy I really am!"? Yeah. Do you guys do that?

Neznam za Gibonnia, jel on pjeva Cesaricu? Ko pjeva Cesaricu?

#12 Kung_pow

Kung_pow

DDD

• Member
  • 1152 posts
  • LocationZgb,Dubrava

Posted 28 December 2008 - 09:30 PM

znam da je glupo pitanje ali ipak me zanima moze lise speed koristiti u tu svrhu?

razlika izmedju ef i speedare je u samo jednoj OH skupini, ali bolje drzi se efa za dijetu jer je jeftiniji :wink:

krivo , mislio si na meth :twisted:

ja sam jedno vrijeme htio napraviti meth od efa posto nije tesko jer se radi o 'skidanju' OH skupine a ne dodavanju.. ali nije mi se dalo narucivat sulfide i kiseline preko neta, tko zna dali bi mi to doslo uopce...

ako hoces budem ti napisao detaljnie.. samo moram potrazit knjizicu di sam zapisavio neznam to napamet... :lol:

#13 Wolfenstein

Wolfenstein
  • Member
  • 174 posts

Posted 28 December 2008 - 09:53 PM

Koji ste vi drogeri...ja nevjerujem...

#14 F.L.A.S.H.

F.L.A.S.H.

Voli moto-kekse

• Member
  • 8049 posts
  • LocationShredded Island

Posted 28 December 2008 - 10:09 PM

Speed ti je 'iskrivio' trbusne?

:roll:
MP21945122 - My Protein refferal

#15 Mocni Zmaj

Mocni Zmaj
  • Member
  • 2585 posts
  • LocationNa vjecnoj definiciji

Posted 28 December 2008 - 10:19 PM

speed ce vam sprzit mozak, mozgovi. :P
˝Crom is a hard God, Conan - unforgiving and unforgiven.˝ Connatch had said. ¨He did not fashion these cold, gray hills to provide for his children. Nay, Crom taught his children to fend for themselves.˝

#16 bumbuleya

bumbuleya
  • Member
  • 273 posts

Posted 28 December 2008 - 11:48 PM

ma pitam zato sta ima likova koji kad su poceli korisit speed se osusili totalno, iako oni nisu imali nikakve veze s bb

probaj se nasmrkat pravog speeda, neces jesti 2 dana, garantiram ti. :D

#17 zelle

zelle

Profesor

• Member
  • 4339 posts
  • LocationKarlovac

Posted 28 December 2008 - 11:50 PM

ja sam jedno vrijeme htio napraviti meth od efa posto nije tesko jer se radi o 'skidanju' OH skupine a ne dodavanju.. ali nije mi se dalo narucivat sulfide i kiseline preko neta, tko zna dali bi mi to doslo uopce...

ako hoces budem ti napisao detaljnie.. samo moram potrazit knjizicu di sam zapisavio neznam to napamet... :lol:

ali imaj na umu da je to jako tesko kazneno djelo, koji se ne isplati ako uzmes u obzir cijenu tog sranja na cesti :roll: a i murja ce te copit prije nego krenes ista raditi jer murja sve zna, nema teorije da u toj namjeri uspijes...

#18 bigben

bigben
  • Member
  • 2470 posts
  • LocationSplit

Posted 28 December 2008 - 11:52 PM

ako trebas kemikalije kakve samo se javi :twisted:

ali imaj na umu da je to jako tesko kazneno djelo, koji se ne isplati ako uzmes u obzir cijenu tog sranja na cesti :roll:

Ovako znas da nije onecisceno... :wink:

ej bog ben,
ti si obična imbecilčina i glup ko kurac.
Srami se svojih gluposti, jadan si, neobrazovan, umišljen, povodljiv, primitivac.
Koji kurac čitaš i komentiraš ako ti se ne sviđa.
Ako sam ja idiot ti si još veči.
Jadna tvoja majKA.
bILO BI NAJBOLJE DA TI NAĐEM IP OD RAČUNALA I POŠALJEM TI AMBULANTNA KOLA JER TI SI RETARDUS.

#19 zelle

zelle

Profesor

• Member
  • 4339 posts
  • LocationKarlovac

Posted 28 December 2008 - 11:55 PM

ali ga obvavezno moras rezat, da taj cisti proizvod povuces samo bi ti krv krenula iz nosa...

#20 bigben

bigben
  • Member
  • 2470 posts
  • LocationSplit

Posted 28 December 2008 - 11:56 PM

ali ga obvavezno moras rezat, da taj cisti proizvod povuces samo bi ti krv krenula iz nosa...

Naravno. :)

ej bog ben,
ti si obična imbecilčina i glup ko kurac.
Srami se svojih gluposti, jadan si, neobrazovan, umišljen, povodljiv, primitivac.
Koji kurac čitaš i komentiraš ako ti se ne sviđa.
Ako sam ja idiot ti si još veči.
Jadna tvoja majKA.
bILO BI NAJBOLJE DA TI NAĐEM IP OD RAČUNALA I POŠALJEM TI AMBULANTNA KOLA JER TI SI RETARDUS.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users