Jump to content

Photo
- - - - -

gljivice na stopalima

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 goran 86

goran 86
  • Member
  • 496 posts
  • Locationzabok

Posted 13 August 2009 - 06:30 PM

ovako,več neko vrijeme muči me svrbež na stopalima točnije između prstiju i po prstima...bio kod doktorice kao gljivice dala mi kremu i od kreme skoro ništ nije prošlo.. najvjerojatnije sam ih pokupio u teretani kod tuširanja pošto se to i ne čisti previše...sad me zanima koju kremu bi mi preporučali da se rješim tog sranja..bila neka reklama za to al se ne sječam imena kreme???

#2 Adebisi

Adebisi

Doktor

• Member
  • 3676 posts
  • Locationna infuziji

Posted 13 August 2009 - 07:19 PM

ovako,več neko vrijeme muči me svrbež na stopalima točnije između prstiju i po prstima...bio kod doktorice kao gljivice dala mi kremu i od kreme skoro ništ nije prošlo.. najvjerojatnije sam ih pokupio u teretani kod tuširanja pošto se to i ne čisti previše...sad me zanima koju kremu bi mi preporučali da se rješim tog sranja..bila neka reklama za to al se ne sječam imena kreme???

hahahaha
"..inicijalna kapsula je bila dehidracija koju su izazvali diuretici(aldactone i lasix), nakon dehidracije nastupio je porast temperature koja je preuzela sve unutrasnje organe i dovela ih do USIJANJA. Nakon toga popio je puno vode koja je svojom niskom temperaturom ohladila niz cireva u zelucu koji su se stvrdnuli i poceli da pucaju jedan za drugim u lancanoj reakciji, a zatim preko mokracnih kanala su reakciju uvuceni bubrezi koji su bili vreli i suvi kao barut i prakticno su eksplodirali.." :)))

#3 goran 86

goran 86
  • Member
  • 496 posts
  • Locationzabok

Posted 13 August 2009 - 07:21 PM

hahahah i tebi doktore...hehehe!!! dobit češ i ti svoje,hahaha

#4 banky

banky
  • Member
  • 81 posts
  • LocationZagreb

Posted 13 August 2009 - 08:03 PM

Ja par puta namazao Lamisilom i vise ih nisam vidio. Znaju se on pojaviti ako poslije tusiranja temeljito ne obrises prste na nogama vec odmah uskaces u tenisice.

#5 goran 86

goran 86
  • Member
  • 496 posts
  • Locationzabok

Posted 13 August 2009 - 08:05 PM

to si dobio na recept ili?? neda mi se ić kod doktora po to jer me oderu odmah i po receptu tako da budem rađe kupio kremu...

#6 Adebisi

Adebisi

Doktor

• Member
  • 3676 posts
  • Locationna infuziji

Posted 13 August 2009 - 08:08 PM

to si dobio na recept ili?? neda mi se ić kod doktora po to jer me oderu odmah i po receptu tako da budem rađe kupio kremu...

Lamisil, Canesten i sl. tjednima...bar 2-3 mjeseca konstantnog mazanja bez obzira na to što će se stanje popraviti. govorimo o gljivama a ne o prehladi
"..inicijalna kapsula je bila dehidracija koju su izazvali diuretici(aldactone i lasix), nakon dehidracije nastupio je porast temperature koja je preuzela sve unutrasnje organe i dovela ih do USIJANJA. Nakon toga popio je puno vode koja je svojom niskom temperaturom ohladila niz cireva u zelucu koji su se stvrdnuli i poceli da pucaju jedan za drugim u lancanoj reakciji, a zatim preko mokracnih kanala su reakciju uvuceni bubrezi koji su bili vreli i suvi kao barut i prakticno su eksplodirali.." :)))

#7 otpisani

otpisani
  • Member
  • 73 posts

Posted 13 August 2009 - 08:11 PM

zato ja nikad u teretani ne idem pod tus bez japanki, uvjek ih nosim sa sobom i tusiram se u njima, probaj drzat noge u vrucoj vodi, i u vodu baci obicnu morsku sol,dosta nje stavi i drzi noge 15 minuta...to ce ti pomoci..
Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users