Jump to content

Photo
- - - - -

Zrce, Novalja

• Please log in to reply
92 replies to this topic

#1 Marius

Marius
  • Member
  • 20 posts
  • LocationSzabatka, Subotica

Posted 22 June 2011 - 10:29 PM

Interesuje me kako je tamo za letovanje posto mi je to jedna od opcija. Odnos cena/kvalitet provoda. Kakvi su nocni klubovi? Omer muskarasa prema zenama? Mesta za preko dana gde mozes da izbegnes guzvu i malo se odmoris lagano... I bilo sta sto je vama zanimljivo. Vidim da se raklamira kao hrvatska Ibiza, ali to mi sve deluje ipak preterano... Molim za odgovore samo onih koji su letovali tamo?

#2 V.Hanescu

V.Hanescu
  • Member
  • 334 posts

Posted 22 June 2011 - 10:53 PM

odi rade u budvu, bit ce ti daleko bolje.. Prvo ak ides autom do paga odrat ce te do tamo, sve je daleko skuplje nego u istim klubovima na kopnu, a odnos musko-zena je 3:1,.. Ibiza moš misliti..

#3 torrente

torrente

Moderator

• Moderator
  • 5972 posts
  • Locationu uredu, na sudu ili u teretani

Posted 22 June 2011 - 11:18 PM

odlična gostovanja, pogotovo ove godine...muškarci vs žene, kao i svugdje 3 na 1, ne znam gdje nije takav omjer...cuga skupa, naravno za odmoriti- kamp Straško, krasna priroda, lijepe plaže, renoviran, pun sadržaja...manje od 10 min autom od Zrća uglavnom, zna se po što se ide na takva mjesta :P
Martin Škrtić Baya
27.07.1983.-14.06.2008.

Once upon a time there was a man called Frank Zane.He was the representative of the (now nonexistent) aesthetic bodybuilding...

...ni nakon 25 godina treninga ne dižem na benču više od 110 kg, ded lift isto toliko mogu, a čučanj uopće ne radim...

#4 Marius

Marius
  • Member
  • 20 posts

Posted 22 June 2011 - 11:21 PM

odi rade u budvu, bit ce ti daleko bolje.. Prvo ak ides autom do paga odrat ce te do tamo, sve je daleko skuplje nego u istim klubovima na kopnu, a odnos musko-zena je 3:1,.. Ibiza moš misliti..

Budve mi vise preko glave, samo narodnjacki klubovi, diskoteke su sranje...

Opcije su mi ili neko hrvatsko ili neko grcko ostrvo... Ne znam da je bilo sta drugo u HR party destinacija, a da nemas nemackih penzosa, porodicnih ljudi...

#5 enanthator

enanthator

Moderator

• Moderator
  • 2772 posts
  • LocationBosnia & Herzegovina

Posted 22 June 2011 - 11:31 PM

Budve mi vise preko glave, samo narodnjacki klubovi, diskoteke su sranje...

U pravu si, diskoteke su sr...

http://www.tophill.me/

http://www.trocaderobudva.com/

:brick:
Errare humanum est.

#6 Marius

Marius
  • Member
  • 20 posts

Posted 23 June 2011 - 12:13 AM

Trokadero znam sta je i zaista mi se ne slusa na moru Miroslav Ilic, Zeljko Bebek, ili Dragana Mirkovic... to je folkoteka ne diskoteka... Ovo prvo ne znam sta je, deluje dobro. Ali je problem sto u CG i na dobrim mestima po izgledu, na primer bi sam u Kotoru u nekoj diskoteci u zidinama, dolaze uglavnom dziberi i mrstavci. Ispred je izbila tuca izmedju Niksicana i Cetinjana sa litrima krvi. Sve u svemu bio sam tamo vise puta, prosto mi je Budva dosadila hocu da promenim. I kao sto rekoh na pocetku ne zelim da duzim o tome jer nije tema Budva, pitam ljude koji su isli na Zrce na ''odmor'' :) . Jer se dogovaramo vise nas i to nam je jedna od opcija.

#7 Vlatko16

Vlatko16
  • Member
  • 690 posts
  • LocationZagreb

Posted 23 June 2011 - 06:34 AM

puno pijanih slovenaca...ako nemas neke dogovorene zicere unaprijed, bas kako kazu, sve sami tuljani :)

#8 Strale

Strale
  • Member
  • 867 posts
  • LocationBanjaluka

Posted 23 June 2011 - 08:56 AM

Jel se moze u Zrcu za 50 kuna dnevno smjestaj platiti, klopa i partijanje? Cini mi se da je neko spominjao toliko trosi na moru kad je, Gogi valjda, pa rece Zrce da je destinacija ove godine?
Get ripd or daj trajin'! xD

#9 Končar

Končar
  • Member
  • 3376 posts

Posted 23 June 2011 - 09:01 AM

da, još ti i za žvakače ostane.. :mrgreen: pa to je cijena 1-2 cuge..

prilikom registracije na http://www.myprotein.com upišite referal code MP21830906..bodove za popust dobijemo i vi i ja..  :thumbyes:

#10 otpisani

otpisani
  • Member
  • 73 posts

Posted 23 June 2011 - 09:06 AM

Jel se moze u Zrcu za 50 kuna dnevno smjestaj platiti, klopa i partijanje? Cini mi se da je neko spominjao toliko trosi na moru kad je, Gogi valjda, pa rece Zrce da je destinacija ove godine?

mislis 50 eura ili 50 kn ??? za 50 kn nemozes 2 pive popit u klubovima, a kamoli cijeli dan zivit, i 50 eura ti je malo dnevno, racunaj ako ides sam da ces sobu platit 15-20 eura min, preko dana da si u trgovini kupujes klopu treba ti 100 kn, a navecer ako ides van u klubove,nemas kaj ici bez 300 kn, vecinom se placa upad oko 50 kn(ako nisu razvikani dj-i),ako jesu onda i do 150 kn, i unutra za cugu ti treba jos 200 kn minimum, i to ak ces pit pivu,a ne redbull votke i koktele,znaci racunaj 400-500 kn/danu minimum...

#11 antoniooo89

antoniooo89
  • Member
  • 509 posts

Posted 23 June 2011 - 09:24 AM

dobro pa uzmes u ducanu cugu i popis si prije i miran si , barem ja tako radim i u zg kad izlazim i na moru tak da sam mozda 2 puta u zivotu u klubu nekom narucivo..

#12 keclu

keclu

Roni (na dah)

• Member
  • 12252 posts
  • Location...XXL-Zagreb...

Posted 23 June 2011 - 09:27 AM

brijem da se čovjek zajebavao... :lol: :lol: :lol: btw... ja kod sebe na moru( u selu) gdje praktički niti nejdem van, osim možda 1 odem u Auroru ili Haciendu, dnevno u prosijeku potrošim 50kn... 2 pive su 25kn, kava 8kn... A nisi nigdje ni bio, samo si novine pročitao... :lol: :lol:
iHerb 5$ popust za prvu kupovinu-> KEC391

https://www.facebook...ionizam.fitness

Za pitanja oko treninga, prehrane, te eventualne suradnje kontaktirajte me putem FB stranice.

#13 shiljo86

shiljo86
  • Member
  • 226 posts
  • Locationvukojebina

Posted 23 June 2011 - 09:33 AM

Zrće.....za odmor NIJE za ZABAVU SVAKAKO.... Imaš 3 kluba u uvali Papayu, Calypso i Aquarius..... i u Novalji imaš COCOMO Meni osobno su puno bolji after beach party od večernjih...ali to je individualno.... Radio sam tamo i ljetovao treba otići i zabavit se... nekoliko dana i onda pobjegni u Gajac ili neku drugu zabit na otoku da se malo oporaviš od tulumarenja na Zrću.. Što se tiče smještaja ovisi koliko će vas ići.... ali možeš dobit dobru cijenu jer taj dio jadrana nije baš popularan za obitelji koje dolaze na odmor.. Cijene!!!!! E to ti je bolna točka cijelog jadrana... ja sam prije 4 dana na Viru platio kavu s mlijekom u bircu uz plažu 15kn.... P.S-ako ideš autom... idi magistralom i prek mosta... jeftinije ti je više nego duplo.. izbjegavaj trajekt uzet će ti brod novca...
ZNAM DA ZNAM DA NIŠTA NE ZNAM..

#14 HvRv

HvRv
  • Member
  • 2356 posts
  • LocationDipl. Ing.

Posted 23 June 2011 - 09:46 AM

Ajde da i ja negdje mogu korisno doprinjeti kao velika iskusnjara, kad već en mogu u BB-u :)!! Zrle - Od trash/sex zrdazdola mjesta je unazad par godina preraslo u visoko organizirano mjesto gdje sada tjekom godine imaš preko 10-ak vrhunskih festivala i događanja (naravno ako si poklonik elektronske glazbe). Svatko može naći nešto za sebe, a u svakom slučaju ako zalutaš na bilo koji od festivala očekuje te super atmosfera, dobra zabava i pristojna ekipa. Omjer žene i muškarci su ovisni o sezoni. Početkom sedmog i do polovie ili čak nekad do kraja sedmog mjeseca ima nešto više muškaraca od žena i ekipa je raznovrsna. Ima podosta slovenaca, hrvata naracno i onda ima ekipe od svuda po malo. Problem nastaje u 8. mjesecu kada dolaze talijani na grupni gang banging. Tu se omjer drastično povečava u korist mupkaraca gdje sam ja čak doživio da je curama besplatan upad u kluove za vrijeme festivala samo da se poprave omjeri. BTW talijanska ekipa zna biti poprilično degutantna i pomalo ekscesivna jer su vidjeli da je njihov uzor C. Ronaldo pomalo takavpa su svi krenuli na tu bandu. Cijene su ajmo reči jednake kao i u svim klubovima na moru ako ne i nešto niše. Znači gdje god odeš na jadran sresti češ se sa sličnim cijenama u većim klubovima. Piva je od 20-30 kn, žestica isto. Ono što se isplati jedino na takvim mjestima piti su kokteli koji se najviše i isfuravaju. kokteli se kreću od 150-200 kn za 1l koktela koji je dovoljan da te pokopa ako se ne zoveš HvRv. Žene - ajmo reči da ako ideš sa namjerom da se furaš na Gogija onda nije problem upecat neku dobru curu ili u slučaju da voliš dečke siguran sam da ima i toga za naći. Večina cura koje tamo vidiš, a da dolaze u ekipa od par cura ili od par cura i par dečki su negdje u lizini smješteni što u Novalji ili u Gajcu pa onda se možeš lako ogrebat za neku akciju ili spavanje. Već ispitano i nemaš brige oko smještaja ;) Plaže- plaža Zrče sama po sebi pruža jako puno zabave i raznolikosti i svakavih popratnih pojava. Ono što je u drugom planu je ta sama p'laža i kupanje gdje nije baš nešto posebno i ako želiš se malo odmoriti i jednostavno predahnuti na nekoj ljepoj plaži potraži ih u novalji, gajcu ili ravnini prije novalje. (čista itd.) Party - Sistem ti je ovakav. Imaš after beach partije koji počinju u 4 sata u svim klubovima i popunjeni su ovisno o sezoni i dali je neki party organiziran. Uglavnom, curke, dečki, puno alkohola, bazeni, voda i gola i polu gola tijela. Zgodnih trebi ima ovisno o tvom ukusu i dali je Gogi na Zrletu, pa ako je tamo onda su sve kod njega. After beach party završava oko 8 ili 9 ovisno o DJ-u. Nočniparti počinje oko 12 ili 1. Ekipa se obično počne skupljati oko 11 na parkingu i onda do 1h ti je parking pun ko čep. Tu je zagrijavanje i onda obično ako se radi o festivalu DJ koji gostuje počne vrtiti oko 2h. Ti partiji su sličnog profila kao svi ostali u svim klubovima. Sređena ekipa, puno cuge, ako naletiš fenemenalna muzika i naravno gužva koja je na određenim gostovanjima neizbježna. Ti partiji traju do 5,6,7 sati ovisno o raspoloženju DJ-a. Što se tiće klope i cuge - imaš u blizini par velikih trgovina gdje su cijene kao u svim trgovinama u hrv.. Restorani variraju i nađe se skupljih i jeftinijih. Fast foodova i pekara ima u svakom većem mjestu. Burek rulz! Pozdrav!

#15 BBnoob

BBnoob
  • Member
  • 304 posts
  • LocationZadar

Posted 23 June 2011 - 09:50 AM

Interesuje me kako je tamo za letovanje posto mi je to jedna od opcija. Odnos cena/kvalitet provoda. Kakvi su nocni klubovi? Omer muskarasa prema zenama? Mesta za preko dana gde mozes da izbegnes guzvu i malo se odmoris lagano... I bilo sta sto je vama zanimljivo.

Vidim da se raklamira kao hrvatska Ibiza, ali to mi sve deluje ipak preterano...

Molim za odgovore samo onih koji su letovali tamo?

ljetovanje ce ti biti aktivno ako imas para za sve to...
klubovi su odlicni, danju mi je puno bolje djir nego navecer...
muskih naravno bar duplo vise...
ako oces lagani odmor onda zrce izbjegavaj i ajde na neke alternativne plaze kojih ima po pagu...

budva je skuplja od zrca...

#16 V.Hanescu

V.Hanescu
  • Member
  • 334 posts

Posted 23 June 2011 - 11:07 AM

pa nije bas tak puno skuplja, al slazem se da je cuganje po klubovima skuplje u srbiji i crnoj gori nego kod nas. Inače me iritira što je sve u AQ na moru 3x skuplje nego u ZGu, ali ajde..Nevolim ovaj naš turizam, sve je preskupo za ono što se nudi, nije toliko stvar u novcu već u principu ..Jebote 16-18kn za kavu s mlijekom i onda ti još donese pol čaše vode bez leda i to sve baci na stol, ko zadnjoj stoci..

#17 hrco

hrco
  • Member
  • 3166 posts

Posted 23 June 2011 - 12:27 PM

Isplati ti se otić na neki koncert ili festival, inače je : niš spešl, previše frajera i skupa cuga. Ja osobno ove godine idem samo na Buurena i tih par dana oko toga i to je to.
"zobene su kljuc svega. zasto u reklamama vidis lika zgodnog, u odjelu, kuća od 500 kvadrata, zena sex bomba, dvoje ljepe djece, uredan pas i lik za dorucak jede zobene? zato jer su zobene kljuc svega!"

I ja sam dobio PM !

#18 compass

compass

Mlad i neiskusan

• Member
  • 1340 posts

Posted 23 June 2011 - 12:53 PM

NE tiče se zrća direktno al izgleda zanimljivo, slučajno sam neki dan naletio
http://www.theyachtweek.com/croatia

A nisi razmišljao npr o Španjolskoj, možda ti se isplati ić ako vas ide više, cijene cuge su prihvatljive a zabava je skroz na razini :)

#19 keclu

keclu

Roni (na dah)

• Member
  • 12252 posts
  • Location...XXL-Zagreb...

Posted 23 June 2011 - 12:58 PM

kokteli se kreću od 150-200 kn za 1l koktela koji je dovoljan da te pokopa ako se ne zoveš HvRv.

ne'b čovjek vjerov'o, al zaista si rupa bez dna... :lol: :lol:
iHerb 5$ popust za prvu kupovinu-> KEC391

https://www.facebook...ionizam.fitness

Za pitanja oko treninga, prehrane, te eventualne suradnje kontaktirajte me putem FB stranice.

#20 BBnoob

BBnoob
  • Member
  • 304 posts
  • LocationZadar

Posted 23 June 2011 - 01:01 PM

Isplati ti se otić na neki koncert ili festival, inače je : niš spešl, previše frajera i skupa cuga.
Ja osobno ove godine idem samo na Buurena i tih par dana oko toga i to je to.

bit ce van buuren na zrcu? kad?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users