Jump to content

Photo
- - - - -

Mlijecne zlijezDE!!!

• Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 BlaDek

BlaDek

Korisnik baniran

• Member
  • 34 posts

Posted 30 September 2006 - 04:22 PM

Doktorica mi kaze da prestanem jesti piletinu i perad u cijelosti na neko odredeno vrijeme jer sam poceo dobivati zenske cice!!!! Sta da radim!!!??? Sta cu jesti onda a ne uzimam whey uglavnom sam na jajima i piletini

#2 masa

masa
  • Member
  • 703 posts
  • LocationSplit

Posted 30 September 2006 - 04:23 PM

:shock: :shock: :shock: :? :? :? Zenske sise ??? :? :? :? :shock: :shock:
Masa, masa i samo masa !!!

#3 powerhead

powerhead
  • Member
  • 278 posts
  • LocationOsijek

Posted 30 September 2006 - 04:24 PM

:shock: :shock: :shock: :? :? :? Zenske sise ??? :? :? :? :shock: :shock:

AKA "bitch tits" ;)
............nož u juhi............
.........kraj na početku............
..........pas na buhi................

#4 proteinko

proteinko
  • Member
  • 122 posts

Posted 30 September 2006 - 04:27 PM

Da, bitch tits. Nekako sumnjam da je to od piletine.... Koliko imaš godina?

#5 kova

kova

Moderator

• Moderator
  • 4711 posts
  • LocationRijeka, Blue Gym

Posted 30 September 2006 - 05:27 PM

@BlaDek Moj brat ima taj problem. Problem mu se poceo javljati sa 14, sada ima 17. Situacija mu je bolja nego prije, ali imam neki los osjecaj da ce ipak morati pod noz. Kod njega otkad smo uskladili prehranu i treninge situacija ide samo nabolje. Ona "kugla" ispod bradavice mu je sve manja, ali je jos uvijek velika. Najbolji savijet koji ti ja mogu dati je da se ne prezderavas smecem, i da pazis sa alkoholom. Dalje od toga mogu ti pomoci Enanthator, Z, Preety, i ekipa.

#6 dibek

dibek
  • Member
  • 6398 posts

Posted 30 September 2006 - 05:46 PM

Pa samo to i radis. Uostalom, stvar nije za zajebanciju.

#7 masa

masa
  • Member
  • 703 posts
  • LocationSplit

Posted 30 September 2006 - 06:01 PM

Ok ok :oops:
Masa, masa i samo masa !!!

#8 ::GM-GYM::

::GM-GYM::
  • Member
  • 160 posts

Posted 30 September 2006 - 06:36 PM

Pitanje je o cemu se radi... Dali je to neki od obika Ginkomastije, ili pak ono sto brat od "kova" ima, on spomije kuglu ispod bradavice sto naravno nije ginkomastija... Najbolje bi bilo da postas sliku, onda bi se bolje moglo zakljuciti o cemu se radi...

#9 dibek

dibek
  • Member
  • 6398 posts

Posted 30 September 2006 - 06:43 PM

on spomije kuglu ispod bradavice sto naravno nije ginkomastija...

A onda sto je to?

BTW kova kad ces dovuci brata na forum? :)

#10 ::GM-GYM::

• Member
  • 160 posts

Posted 30 September 2006 - 06:52 PM

Onda bi to bile zlijezde, koje nastaju iz brojnih razloga, od "nereda" medu hormonima pa cak i do osjetljivosti na odredenu hranu... Bitno je da momak napise koliko godina ima, jer ako je u pubertetu onda bi trabao imati manje razloga za zabrinutost... Zlijezde nisu toliko zabrinjavajuce kao ginkomastija, iste se mogu javiti i ispod pazuha u tinejdera, u najvise slucajeva same se povuku...

#11 proteinko

proteinko
  • Member
  • 122 posts

Posted 30 September 2006 - 07:06 PM

[quote name="]Onda bi to bile zlijezde, koje nastaju iz brojnih razloga, od "nereda" medu hormonima pa cak i do osjetljivosti na odredenu hranu...
Bitno je da momak napise koliko godina ima, jer ako je u pubertetu onda bi trabao imati manje razloga za zabrinutost...
Zlijezde nisu toliko zabrinjavajuce kao ginkomastija, iste se mogu javiti i ispod pazuha u tinejdera, u najvise slucajeva same se povuku...[/quote]

pa ginekomastija je rezultat bujanja žlijezdanog tkiva

#12 ZMASTER

ZMASTER

Pjesnicka dusa

• Member
  • 1994 posts

Posted 30 September 2006 - 07:06 PM

Ne sprdajte se sa gynom!!!Molim vas!!! :oops: I jos nesto...ta kuglica je ginokomastija..a ono sto drugi pricaju je pseudoginekomastija (ako sam dobro naveo) i ukljucuje preveliku kolicinu masnog tkiva... I da bitch tits je jedan od naziva ginekomastije...ali i posprdno za gyno od AAS-a :twisted: :twisted:
In view a humble vaudevillian veteran casts vicariously as both as victim and villain by the vicissitudes of fate. This visage no mere veneer of vanity is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

#13 ::GM-GYM::

• Member
  • 160 posts

Posted 30 September 2006 - 10:06 PM

[quote name="proteinko"][quote name="]Onda bi to bile zlijezde, koje nastaju iz brojnih razloga, od "nereda" medu hormonima pa cak i do osjetljivosti na odredenu hranu...
Bitno je da momak napise koliko godina ima, jer ako je u pubertetu onda bi trabao imati manje razloga za zabrinutost...
Zlijezde nisu toliko zabrinjavajuce kao ginkomastija, iste se mogu javiti i ispod pazuha u tinejdera, u najvise slucajeva same se povuku...[/quote]

pa ginekomastija je rezultat bujanja žlijezdanog tkiva[/quote]

Laicki receno!
Ali ocito je da postoji razlika izmedu ginkom. i samostalne zlijezde koja se moze napraviti na razlicitim djelovima tijela....
Buduci da je kova naveo da njegov brat ima samo jednu gulu (koliko sam ja skuzio) znaci samo na jednoj sisi, nije rijec o tipicnoj ginkom. koja naravno znate i sami kako izgleda....

#14 ::GM-GYM::

• Member
  • 160 posts

Posted 30 September 2006 - 10:06 PM

[quote name="proteinko"][quote name="]Onda bi to bile zlijezde, koje nastaju iz brojnih razloga, od "nereda" medu hormonima pa cak i do osjetljivosti na odredenu hranu...

Laicki receno!
Ali ocito je da postoji razlika izmedu ginkom. i samostalne zlijezde koja se moze napraviti na razlicitim djelovima tijela....
Buduci da je kova naveo da njegov brat ima samo jednu gulu (koliko sam ja skuzio) znaci samo na jednoj sisi, nije rijec o tipicnoj ginkom. koja naravno znate i sami kako izgleda....

#15 BlaDek

BlaDek

Korisnik baniran

• Member
  • 34 posts

Posted 30 September 2006 - 10:32 PM

Imam 19 godina, da mlijecne zlijezde, nista posebno neobicno kako mi je mater doktorica tako da nabolje zna i sto jedem i sve...

#16 proteinko

proteinko
  • Member
  • 122 posts

Posted 30 September 2006 - 11:03 PM

[quote name="][quote name="proteinko"][quote name="]Onda bi to bile zlijezde, koje nastaju iz brojnih razloga, od "nereda" medu hormonima pa cak i do osjetljivosti na odredenu hranu...

Laicki receno!
Buduci da je kova naveo da njegov brat ima samo jednu gulu (koliko sam ja skuzio) znaci samo na jednoj sisi, nije rijec o tipicnoj ginkom. koja naravno znate i sami kako izgleda....[/quote]

Ginekomastija može biti jednostrana ili obostrana. U oba slučaja se radi o bujanju žlijezdanog tkiva najčešće uzrokovano hormonalnim disbalansom koji može biti fiziološki (pubertet) ili induciran. Najčešće je ginekomastija kod adolescenata prolazna, javlja se u pubertetu i samostalno povuče s vremenom. Ukoliko se ne povuče samostalno jedini način da se odstrani hipertrofirano žlijezdano tkivo je operativni zahvat.

Moguće je i povećanje muških dojki zbog viška tjelesne težine - masnog tkiva - koje se predominantno skuplja u dojkama koje poprimaju karakterističan viseći oblik. Tu se radi o lipomastiji. U tom slučaju se može također pristupiti operativnom zahvatu u vidu liposukcije te odstranjenja viška kože ako je prisutna. U normalnim uvjetima se lipomastija povlači sa gubitkom viška tjelesne težine. (najčešće se javlja u starijoj dobi)

Postoji i mješani tip ginekomastije - lipomastije, gdje osim prisutnosti hipertrofičnog žlijezdanog tkiva ima i masnog tkiva.

U principu kod ginekomastije se nema šta puno razmišljati, ako se javlja u pubertetu u 90% slučajeva se povlači sama od sebe, ako se ne povuče - pod nož.
Ako je prisutna lipomastija, potrebno je smršaviti i hopefully će se smanjiti i dojke i povući koža.

#17 ::GM-GYM::

• Member
  • 160 posts

Posted 01 October 2006 - 08:58 AM

[quote name="proteinko"][quote name="][quote name="proteinko"][quote name="]Onda bi to bile zlijezde, koje nastaju iz brojnih razloga, od "nereda" medu hormonima pa cak i do osjetljivosti na odredenu hranu...

Laicki receno!
Buduci da je kova naveo da njegov brat ima samo jednu gulu (koliko sam ja skuzio) znaci samo na jednoj sisi, nije rijec o tipicnoj ginkom. koja naravno znate i sami kako izgleda....[/quote]

Ginekomastija može biti jednostrana ili obostrana. U oba slučaja se radi o bujanju žlijezdanog tkiva najčešće uzrokovano hormonalnim disbalansom koji može biti fiziološki (pubertet) ili induciran. Najčešće je ginekomastija kod adolescenata prolazna, javlja se u pubertetu i samostalno povuče s vremenom. Ukoliko se ne povuče samostalno jedini način da se odstrani hipertrofirano žlijezdano tkivo je operativni zahvat.

Moguće je i povećanje muških dojki zbog viška tjelesne težine - masnog tkiva - koje se predominantno skuplja u dojkama koje poprimaju karakterističan viseći oblik. Tu se radi o lipomastiji. U tom slučaju se može također pristupiti operativnom zahvatu u vidu liposukcije te odstranjenja viška kože ako je prisutna. U normalnim uvjetima se lipomastija povlači sa gubitkom viška tjelesne težine. (najčešće se javlja u starijoj dobi)

Postoji i mješani tip ginekomastije - lipomastije, gdje osim prisutnosti hipertrofičnog žlijezdanog tkiva ima i masnog tkiva.

U principu kod ginekomastije se nema šta puno razmišljati, ako se javlja u pubertetu u 90% slučajeva se povlači sama od sebe, ako se ne povuče - pod nož.
Ako je prisutna lipomastija, potrebno je smršaviti i hopefully će se smanjiti i dojke i povući koža.[/quote]

Tocno tako...
To je ono sto sam i ja pokusavao reci...ne koristeci se literaturom.

#18 kova

kova

Moderator

• Moderator
  • 4711 posts
  • LocationRijeka, Blue Gym

Posted 01 October 2006 - 12:36 PM

Brat ima gino na obje bradavice. Natecene su, i imaju kuglu ispod. Kao sto sam rekao situacije je bolja, i kako Proteinko kaze:

E sada sto se lipomastije tice.
Obojica smo genetski predodređeni da masno tkivo skladistimo najintenzivnije u podrucju prsa. Znaci tamo se salo najlakse skladisti, najteze skida. Također, tamo vodu najintenzivnije skupljamo.

Savijet svima sa ovakvom situacijom: treba izbjegavati pretjerano umascivanje u off sezoni, tj. ne jesti brda smeca, vec jesti sto vise cisto.

#19 ::GM-GYM::

• Member
  • 160 posts

Posted 01 October 2006 - 02:55 PM

Obojica smo genetski predodređeni da masno tkivo skladistimo najintenzivnije u podrucju prsa. Znaci tamo se salo najlakse skladisti, najteze skida. Također, tamo vodu najintenzivnije skupljamo.

I ja sam te "srece"....
Imam neke faze... Dode mi odjednom da mi prsa nateknu kao da sam zavrsio zadnj seriju na bencu, a u biti jedostavno lezm i gledam tv, skuzio asm da mi se to desi kad pretjerujem sa vodom (preko 4 litre dnevno)...
Prije me to nije smetalo jer sam volio biti "napumpan" ali otkad mi se vise svida definicija to me je pocelo smetati...
Bez obzira kaoliko pazio na prehranu, ne uspjevam se rijesit toga, da se razumijemo ne radi se o masnom tkivu... To je nakupljanje vode...

#20 x_sin

x_sin
  • Member
  • 22 posts
  • LocationZagreb

Posted 06 November 2006 - 09:42 PM

Brat ima gino na obje bradavice. Natecene su, i imaju kuglu ispod. Kao sto sam rekao situacije je bolja, i kako Proteinko kaze:

E sada sto se lipomastije tice.

Savijet svima sa ovakvom situacijom: treba izbjegavati pretjerano umascivanje u off sezoni, tj. ne jesti brda smeca, vec jesti sto vise cisto.

Da li ti znaci da ako se pazi sta jedes i trenira se redovno, lipomastija ce otici kompletno? Znaci li to da onda ne treba ici pod noz?
Ja imam isti problem kao vas dvojica, ali nemam kuglicu na grudima niti me bole na dodir. To je samo meko salo, koliko ja kuzim.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users